Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom, hogy rengeteg kérdés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méretalényeg? kérdése:

Tudom, hogy rengeteg kérdés van a férfiak méretével kapcsolatban, de én is egy hasonlót tennék fel. Lányok, van, aki kifejezetten szereti közületek a kisebb szerszámot?

Figyelt kérdés

Mondjuk azért, mert szűk vagy, vagy csak nem számít a méret neked/nektek.

És mi az a méret, ami nagyon kicsi nektek, és mi a túl nagy? Vegyük azért 20 cm alatt a méreteket.

Tudom szerelemben nem számít, de nem ezt tapasztalom/tapasztaltam. Nincs senkim már régóta. Regisztráltam néhány társkereső oldalra, ahol 2-3 levélváltás után jön a kérdés: és mekkora a farkad/szerszámod/kukid stb.? Őszintén meg szoktam írni, hogy nem nagy, erre letiltanak vagy nem válaszolnak többé. Próbáltam viccesen is írni, ez sem hat meg senkit.

Akkor mi "kisméretűek" hogyan ismerkedjünk?!


Van-e köztetek olyan, aki boldog kisfarkú párjával és sosem csalná meg?

Van egyáltalán remény?



2022. okt. 16. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb lány a 15 cm-re hiszi, hogy 22 cm, tapasztalat.
2022. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt a q, akkor ezért szaladnak el! Mert a 16 ot 25 nek nézik!
2022. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Hazudjátok azt, hogy 17 cm bármekkora, és benyalják, tapasztalat ez is.
2022. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok csaj, de aki fel meri vállalni ezt, hogy ő bizonyos mértet keres azoknak kb. a 70-80%-a a nagyra vágyik, akik viszont a másik végletet keresik azok már a 14-15cm-re is azt mondják hogy az túl nagy nekik, szóval ott egy 10-14 közötti mérttel lehet vitézkedni.


Illetve egy nagyon kicsi százalék akinek ez a fétise és ők meg a minél kisebb annál jobb alapon nézik ezt, bár náluk alapból ne is számíts rá, hogy túl sokad fogod használni a farkad. :)

2022. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Segítek: tudod honnan lehet elég nagy bizonyossággal kiszűrni hogy nem nő van a vonal túlvégén hanem egy magát annak kiadó kamus meleg? Onnan hogy pélóképet kér. Akik letiltottak azok 99%-a nem nő csak magát annak kiadó meleg aki a pélóképeidre volt kíváncsi. Elég sok randim volt a netről, soha egyiknek sem küldtem pélóképet (mondjuk nincs is). Ha meg is kérdezte valaki annyit mondtam átlagos és onnantól kezdve nem volt téma a VALÓDI nőknél.
2022. okt. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Órás csavarhuzora tetszik gondolni? (Kisebb szerszám.)
2022. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom elhinni, hogy ilyen ergya nők vannak, akik "elhiszik" a bekamuzott méretet. Egy-két centit lehet kamuzni, mert nyilván nem vonalzóval méregetem, de hogy valaha elhiggyem, hogy egy 15-ös 20 lenne... Kizárt.

Ha találkoztál már kisebbel-nagyobbal, akkor tudsz viszonyítani, meg létezik szemmérték is...

Ráadásul miből gondoljátok, hogy elhitte? Azért, mert nem dobott ki, hanem szexeltetek? Én is szexelnék vele, aztán ejteném, ha nem lenne jó, ennyi. Ettől még a barátnőmnek elmesélném, hogy ez is előadta magát...

2022. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvastam már olyan hirdetést ahol kis méretű pasit kerestek. F.
2022. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A bankszámlád mérete SOKKAL fontosabb, mint a péniszedé. Arra gyúrj.
2023. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!