Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szép nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szép nővel járni, szexszelni?

Figyelt kérdés

Voltak partnereim, élvezetes a szex, de még soha nem volt olyan párom, akire azt mondhattam volna, hogy szép, dögös, szexi. Természetesen, mindegyiket kedveltem, izgattak is. Egy rossz szót sem szolhatok, ha azokhoz viszonyítok, akik nem találnak partnert, akik incelek. Mégis hiányérzetem van.

Közhelyes válaszokat mellőzzétek, olyanokat én is tudok magamnak alkotni vigasztalásképp. :-( "Nem minden a szépség!, Az ész a fontos, nem a haj!, Lényeg, hogy becsületes legyen..."



2022. okt. 19. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
2022. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Szánalmas, hogy ez a legnagyobb problémád.

Csak rajtad múlik, hogy milyen nővel jársz. Ha nem találtad szépnek, minek jöttél össze velük?

2022. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondták már férfiak, hogy én voltam a legjobb nő akivel valaha szexeltek! :)
2022. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

#2

Szerintem nincs gond a kérdéssel. Lehet valakit a belső értékeiért szeretni(jobban is mint a külsőkért), ettől függetlenül kíváncsi lehet valaki hogy milyen egy igazán szép nővel.

Nekem volt egy tényleg gyönyörű barátnőm, igazából az a tapasztalatom hogy a szex annyival nem másabb, mert egyrészt úgyis a szexhez való érzéken múlik a minőség, nem a külsőn, másrészt exeimmel is élveztem a szexet, mivel vonzódtam hozzájuk is és kívántam őket. Viszont ami érdekes élmény az az, hogy az utcán folyton megnéztek minket, és nem azért mert olyan kihívóan öltözködött volna, hanem csak egyszerűen egy tényleg szép lány volt jó stílussal, és ez azért engem is büszkeséggel töltött el, hogy velem van

2022. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

Szexszelni?

Miért kell a szexet szelni?

Ez nekem olyan volt most, mint Ford Farlane-nek Zuzu Petalsszal beszélgetni, vagy sajtreszelővel rejszolni.

Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas!

2022. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Erősebb a vágy, a késztetés - mert jobban tetszik - de az ágyban már nem a "szépségtől" függ ki milyen. Volt úgymond nem éppen szépség eszméletlen tüzes, vadmacska partnerem, s volt bombázó de jégcsap fadarab is. NEM a külsőn múlik.
2022. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
a fő különbség, hogy sokkal gyakrabban kívánod, csodálod, ábrándozol róla hogy milyen szép szexi nő, illetve más vonzó nők pl. az utcán kevésbé hatnak rád.
2022. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom:(
2022. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem sok a különbség! Sőt semmi ha én nőként voltam jó pasival és volt amelyiknél semmit sem éreztem, mert hiába volt helyes ha hiányzot az a plussz. Nos nem minden a külső. A hiányerzeted inkább abból fakad hogy nem voltál még igazán szerelmes.Na ott minden mindegy lesz!!!!
2022. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
én jártam egy 18 éves lánnyal aki topmodelleket megszégyenítve nézett ki. Magyarul nagyon nagyon dögös és szép is volt(méghozzá alapból, gyárilag). Szex is nagyon jó volt vele, illetve járni is. 1 negatívuma van ha ilyen lánnyal vagy, ugye ha ilyen nőd van felmerül a féltékenység is, hogy hogy lehet ilyen tökéletes csajod, és hogy nem e próbálkozik be nála más is.
2022. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!