Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinédzser lányok nektek mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinédzser lányok nektek mi az ideális méretű pénisz?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 14:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Ami nem tiniknek, a normális, értelmes pasihoz tartozó. A méricskélős óvodások meg hokizzanak tovább maguknak.
2022. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Kapjàtok be a 14 centisemet.. nekem meg XXL cici méret kell az alatt szóba sem jöhetsz,jah és extra szűk puncival.. Szánalom mi folyik itt màr gyk-n!!!
2022. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
51%
Ugyan én sem járkálok vonalzóval, de az első pasimnak kb. 8-9 cm hosszú volt mereven és kb. 2 ujjnyi vastag. És elég durván felfelé kunkorodott, amivel 1-2 pózban rendesen ingerelte a G pontom, így mindig eljuttatott a csúcsra. A nyelvével is nagyon ügyes volt. Igaz akkor még nagyon fiatalok voltunk. A második pasimnak nadrágon keresztül is szembetűnő volt a mérete. Azt hittem, hogy kitömte valamivel, ezért még az első randik alkalmával rákérdeztem és azt mondta, hogy teljesen mereven 21 cm a hossza és 17 cm a körbe mérve. Persze elsőre nem hittem el, aztán nagy meglepetés volt amikor először láttam meztelenül. Később poénból lemértem és nem kamuzott. Nyugalmi állapotban is 17 cm hosszú és körbe 14 cm. Először nagyon féltem, inkább elmenekültem volna. De megnyugtatott, hogy bízzam rá magam. Egy forró kád vízben lefürödtünk. Utána tetőtől talpig olajos masszázst adott, ami után kb. 10 percig istenien kényeztetett a nyelvével. Ekkor már a nedvességgel nem volt gondom. Azért bőven bekente még a farkát síkosítóval és a hátamra fektetett az ágyon. Lentről felfele haladva végigcsókolgatta a testem, majd finoman elkezdte körkörösen izgatni a hüvelyem bejáratát a makkjával. Ezután lassan kezdte egyre mélyebbre tolni belém a farkát. Elsőre nagyon feszítette a hüvelyem falát, ezért próbáltam a kezemmel a csípőcsontját támasztva távolabb tartani magamtól. Ekkor elkezdte izgatni a nyelvével a mellbimbómat, ami elterelte kicsit a figyelmem arról, hogy minden egyes lökéssel egyre mélyebbre hatol belém. A fájdalom kezdett csillapodni és egyre intenzívebb orgazmushoz közeli érzés uralkodott el rajtam, ahogyan kitöltött a vastagsága. Nemhogy érintette a G pontom, hanem folyamatosan ingerelte a mozgása. Nem tudtam uralkodni magamon. A hatalmas sóhajokat intenzív nyögések váltották fel. Éreztem ahogyan egyre jobban nedvesedek és lazul a hüvelyem. Ekkor már félig belém hatolt és megkérdezte, hogy mehet-e beljebb. Szerintem már nem voltam teljesen magamnál, de nyögdécselve csak ennyi jött ki a számom: Igen, igen, igen. Kihúzta a farkát és a nyakába rakta a lábaimat és megragadta a csípőmet két oldalról, majd lassan teljesen tövig belém hatolt. Furcsa érzés volt, hogy full kitöltött ott belül. Folyamatos orgazmus érzésem volt. Aztán egyre növelte a tempót és közben az ujjaival izgatta a csiklómat. Próbáltam uralkodni magamon. Az egyik kezemmel a lepedőt szorítottam, a másikkal az ujjamat haraptam, de egyre intenzívebb orgazmus és fura mód pisilés érzetem lett ahogyan gyorsított, majd kihúzva belőlem megragadta a farkát és elkezdte csapkodni a csiklómat vele. Vadul remegni kezdtek a lábaim, miközben elkezdtem sikítozva spriccelni. Azelőtt még soha nem éltem át hasonló orgazmust. Azt hiszem újra elvesztettem a szüzességem. Már ha ez lehetséges… Közben láttam az arcán, hogy közeledik ő is a csúcshoz, ezért megragadtam a farkát és sebesen elkezdtem rángatni. Erre nagy nyögések közepette lüktetve, hatalmasat mennyiséget lövellt a szemérem dombomtól az arcom közepéig. Szóval ha engem kérdeztek, inkább a vastagság számít mint a hossz. 19/L
2022. okt. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13.

Magyarul az ideális az extrém nagy nektek:D

Ha nincs ló jó a szamár is. Írtam már ki egy hasonló kérdést:D

Amúgy még együtt vagytok, vagy másik partnered van azóta?

2022. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
14. A vak is láthatja, hogy a 13-as férfi és egy fantázia történetet írt le.
2022. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem hinném.
2022. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!