Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire káros, egy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire káros, egy szűz férfinak, hogy ezentúl prostikhoz fog járni? 25F

Figyelt kérdés

25 éves szűz férfi vagyok, tipikus jófiú az ilyen nem kell a lányoknak, meg nem is nézzek ki jól.

Nagyon kívánom a szexet, 25 évesen, így havi 2-3 prostit meg fogok csinálni. Ez mennyire lesz káros a személyiségemre?

Sajnos úgy látom, az én korosztályomban, hogy a bűnöző rosszfiú kell nekik, nem a tisztességes jófiú.



Mindig lelkiismeretes voltam, tisztességes a nőkhöz ,de úgy látom, ma már nem ez kell nekik. Sajnos, igen kívánom nagyon a szexet, nem tudok várni még vagy 5 évet, amikor már nyugodtabbak. Tudom azt is sok férfi 30 felett kell el, amikor már egy nyugodt jól kereső férfival alapítanak családot.



2022. okt. 27. 09:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Kétlem, hogy káros lenne. Plusz legalább szerzel egy kis tapasztalatot.

A korosztályodat illetően meg ne általánosíts. Biztos akadnak olyan lányok is, akik a jófiúkat keresik/szeretik.

2022. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%

Ne menj prostihoz, az annyira nyomorék, hogy így még kevésbé fogsz nőknek kelleni. A szex nem minden, és lehet hogy meg is bánnád.

Tisztességesen is lehet rosszfiúnak lenni, amikor kiállsz magadért és nem hagyod hogy ellenkezzenek, megalázzanak. Majd ha férfi leszel, lesz csajod is, de ehhez nem prostikon, hanem a felnőtt viselkedésen át vezet az út.

2022. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én úgy látom engem jófiúnak neveltek, van sikerem a lányoknál?

Levegőnek néznek teljesen több száz elutasítást kaptam már tőlük.

2022. okt. 27. 09:55
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez így nem igaz hogy a bűnöző rosszfiúk kellenek a lányoknak legalábbis a lányok nagy többségének biztos nem.Írtad hogy több százan elutasítottak..akkor nem csak a lányokban volt a hiba hanem benned hogy sokan elutasítottak.A prostizas nem lesz káros a személyiségedre szerintem.
2022. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanebben a cipőben jártam én is haver! Nyugodtan menj el , nem lesz semmi gondod. Nekem csak pozitív tapasztalataim lettek. Aztán sport, kondi és beindult a csajozás is. Sokkal jobb szűröm lett a nőket illetően. Én csak biztatni tudlak. Max a pénztárcádra lesz rossz hatással.
2022. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Írtam nem nézzek ki jól, átlag alatti lányoknál is próbálkoztam. Én úgy gondolom, sok hasonló társam van így 25 évesen, a nők egyre nagyobb nagyobb elvárásainak már átlag férfiak nem tudnak megfelelni.
2022. okt. 27. 11:36
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nagyon jól látod! Én párkapcsolatban élek. A párom nem főz, mosni is csak ritkán, nem is takarít, a rezsit és egyéb kiadásokat én fizetem egyedül. Szex évek óta nincs. Külön hálószobában alszik. Elköltözni nem akar a lakásomból. A büdös életben nem költöznék össze többet egyetlen nővel sem!
2022. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Prostitól csak tanulsz.
2022. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szüzen normàl kapcsolat utàn làtogattam meg egyet és nem bàntam meg 😉
2022. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Meg írni sem tudsz.
2022. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!