Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az általánosságban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az általánosságban, hogy a vastag farkú pasiknak csúnya az arca?

Figyelt kérdés

Szeretnék kipróbálni egy vastag farkat, de úgy vettem észre, hogy akinek tényleg nagy és vastag, az csúnya.

Most légyszíves ne "dobáljatok" meg.



2022. okt. 28. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Helyes vagyok,vastag is.Rossz helyen keresgélsz😅
2022. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy neked csúnya, lehet a személyisége tetszene. Ezzel én ís így vagyok. Nem a szépségemért voltak velem a lányok, hanem a modorom, mentalitásom, humorérzékem miatt. Mikor kiderült, hogy nem vékony, már nem érdekelt senkit a szépség.


47F

2022. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Kérlek avass be, honnan a fenéből tudod előre, hogy XY-nak vastag-e? Lehet, hogy én csinálok valamit nagyon bénán, de én mindig a fejüket látom meg először. (Azt, amelyiket a nyakukon hordják.:)


És ha még szimpatikus is és magasabb tőlem, akkor lehet, hogy rövidesen meglátom a másikat is, de ahogy a #2 írja, ha addigra amúgy már levett a lábamról, akkor már majdnem mindegy (de persze én is örülök neki, ha a varázspálca inkább dorong, mint pálca).

2022. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ezzel lehet, hogy jó marketinget csináltál a csúnya pasiknak. Ha elterjed az elméleted, a vastagfarkú pasikra vadászó nők ezentúl őket akarják majd az ágyukba csábítani. :) (Egyébként döntetlen az állás a saját tapasztalataim alapján.)
2022. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi bajod?
2022. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem az... Tudtommal.

18F

2022. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
60%

Mekkora màk, h vékony 😉


Ugyanitt Ràjen Gozling-es szekszélmény, Ariston bojler és Gorenje főzölap eladó!

2022. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Ez marhára nincs így. XD

Nekem inkább azzal volt gondom, hogy mindig küldtek a farkukról képet és egyáltalán nem voltak szépek.

De ez sem általános. Csak keresgélj tovább...

2022. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Miért van az általánosságban hogy aki idétlen a pár kapcsolathoz az itt picsog és mindenki a hibás szerinte.?
2022. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor most leszek a rohadt k*rva, de van barátom.:)
2022. okt. 28. 16:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!