Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgul ilyen sok nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgul ilyen sok nő kifejezetten a kis faszra? Mikor kitudódott a környezetemben, hogy nekem is az van, azóta nem tudom levakarni őket magamról.

Figyelt kérdés

Valóban kicsi, 13 centi körül van. Mindig is szégyelltem. Az exem kifecsegte, mert a szakítás után meg akart alázni ezzel. Sajnos sokan megtudták. Illetve nem sajnos, mivel most már nem annyira bánom. Azóta ugyanis pár hét leforgása alatt már négy nő is rám nyomult az ismerősi körünkből, akik korábban soha nem érdeklődtek irántam, az exem előtti időben sem. Egyszerűen nem tudom nem a pletyka számlájára írni. Először azt hittem, hogy csak kíváncsiságból akarják, mert még nem találkoztak igazán kicsivel. De őszinte meglepetésemre mindannyian imádták, és amennyire meg tudom ítélni, nem csak megjátszották. Közülük hárman már írtak is nekem, hogy szeretnék megismételni a találkozást. Hozzáteszem, nem vagyok sem szexi, sem gazdag, sem a csajozás mestere.

Hogy lehet ez? Mégis ennyi nő rajongana a kis méretért? Nekem is nagyon furcsa, mivel korábban nem ezt hallottam vagy tapasztaltam, szóval tényleg nagyon meglepő számomra.

Mi lehet az oka?



2022. okt. 30. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Mesemondónak jó vagy... 😄😄
2022. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Pistike,anyud bevitte már az esti kakaót oszt meg is bolondította egy kis nesquikkel?
2022. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Jenőke beindult, kis keze már mozog a cerkán
2022. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Én is ugyanígy vagyok! Ugye autóban ülve nem látszik ki mekkora. De a múltkor kiszáltam a pirosnál, mert nyitva volt a jobb a hátsó. A mellettem álló autóban ülő nőnek rögtön feltűnt, hogy 186centi vagyok. Rögtön megkérdezte, hogy b@sznék-e véle? Mondom persze, szállj csak be. Hát ennyi. Azóta busszal járok és nem ülök le.
2022. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Ok én nem izgulok a kis f.szra :)

Tudom le leszek pontozva. 30/N

2022. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

#5

Nekem kellemes méretem van. Épp használaton kívül, évek óta😉


36F

2022. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Ahogyan a #5-ös úgy én sem :D

20N

2022. okt. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

#7

6os vagyok, rád is vonatkozik a hozzászólásom😅

2022. okt. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Álmok...
2022. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hogy mennyi hitetlen van itt...

Gondolom, ha úgy mesélem el nektek az élményeimet, hogy a valódi méretem helyett 20 centis farkat hazudok magamnak, akkor simán elhittétek volna. Sajnálom, hogy hazugnak neveztek, ahelyett, hogy valaki meg próbált volna érdemi választ adni, mert igazán érdekel, hogy miért történt ez így. Nagyon kíváncsi vagyok azok a véleményére, akik komolyan veszik a történetem.

Mindenesetre inkább örülök a szerencsémnek, annak alighanem több értelme van, mint ezen agyalni és idegeneket kérdezgetni.

2022. okt. 31. 12:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!