Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszatérés mindig ugyanahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérés mindig ugyanahhoz az Ex-hez. Szerintetek mennyire normális?

Figyelt kérdés

Van egy exem, akivel gyakorlatilag csak a szex működött. Kapcsolatunk egy hétig sem tartott összeköltözés után, nagyon nem vagyunk összeillőek, mint egy pár. Ellenben a szex mindig teljesen rendben volt, értettük egymás minden rezdülését, kellően figyelmes és alkalmazkodó is. Ő is remek szeretőnek tart.

Szakításunk után bő fél évig működött a barátság extrákkal köztünk, szexuálisan egyértelműen a legkiegyensúlyozottabb időszaka volt az életemnek. Lehet extrém, de egy lakásban maradtunk és a szexen kívül semmi közös pont nem maradt.

Mivel azonban én rendes kapcsolatra vágytam, így amikor feltűnt valaki a színen elköltöztem és abbamaradt a szexkapcsolat.

Új kapcsolat vége után aztán ugyan össze nem költöztünk, de összejártunk szexelni. Azóta pedig ez megismétlődött még kétszer.

Nem mondanám, hogy rohanok a karjaiba egyből. Most legutóbb sem én kerestem meg, hanem ő ajánlkozott néhány nap után: "Hallottam mi történt. Ha gondolod én épp ráérek..."

Szóval azért nagyon győzködni sem kell. A szex most is jó, de ne azt gondoljátok, hogy más nem ér a nyomába. Legutóbbi exem mondjuk pont közelébe sem ért, de volt már közben olyan párom, akivel ugyanolyan jó volt.


Előfordul másnál is ilyen? Már valami kapcsolatokban jártas pszichológus felkeresésén gondolkodom, mert egyrészt nekem így tök kényelmes. Vágyom a szexre, mindkettőnk örömére zajlik minden, de közben defektesnek érzem magam, hogy egy amúgy partnerként elképzelhetetlen pasi ágyában kötök ki sokadszor. Nem egyszeri alkalommal. Épp most ment haza, én meg kétségbeestem, hogy ő lesz a végzetem és egy érzelem és bármi közös pont nélkül egy intellektuálisan nulla kapcsolatba fog torkollani az életem.

Ugyanakkor, mint valami függő tucatnyiszor megfogadtam már, hogy soha többé. Aztán pár nap múlva már hívom is, amint a vágy megjelenik. Akkor soha sem, ha van párom.


Öntsetek rám mindent. Saját szememben is voltam már minden. Hülye picsától kezdve a szörnyű végzetébe rohanó szerencsétlenen át a boldog szexet megkapó racionális ügyeskedőig.



2022. nov. 1. 19:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes.. lehet hogy Te ilyen típus vagy, hogy csak szexelni akarsz összejárni, van ilyen.. :-)
2022. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenem. a dugás meg az együttalvás működött tökéletesen, azon kívül állandó gyomorgörcs..
2022. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Gyomorgörcs nincs, teljes az összehang mióta nem vagyunk egy pár. Soha egyikőnk sem akart azóta a szexnél többet.
2022. nov. 1. 19:44
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak ő van kéznél, mikor nincs más, hiszen írtad hogy a teljesítménye igazából nem kirívó, mivel már más is volt ilyen jó az ágyban. A képlet annyi, hogy amikor nincs senki neked, akibe szerelmes vagy, nincs kapcsolatod, tehát szex sincs, ő az első opció aki eszedbe jut mivel vele egyedül az legalább jó… de minden más hiányzik. Nyilván ha találnál olyan pasit, akiben minden megvan: jó a szex, érzelmi élet, szellemi hullámhossz, lelki kapocs, és együtt is maradnátok, akkor fasorban sem lenne az exed. Nekem inkább az a fura, hogy te ezt nem látod.
2022. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem hogy mekkora a mérete?
2022. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szexfüggő vagy. Ő meg jó szerető.
2022. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Addig igazán jó kapcsolatod nem lesz, amíg ezt le nem zártad.
2022. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sosem fogja lezárni mert ócska.
2022. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

5# Nem tudom, de úgy gondolom átlagos méretű. Kisebb és nagyobb is volt a többieknél. Én ebbe a pasik hiúságán túl mást nem látok.

A legnagyobbal pl. én nem éreztem úgy, hogy nekem az extrát adna, de a legkisebbnél sem volt hiányérzetem.

De nem próbáltam meg sorbatenni őket és nem azért, mert olyan sokan voltak.

2022. nov. 1. 20:17
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet még sosem hallottam, ez érdekes. De mit takar nálad hogy átlag méretű?


2 kézzel rá tudsz markolni? Körbe éred?

2022. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!