Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan nők, akikre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők, akikre szexuálisan izgató hatással van az undor? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ronda, kövér, szőrös férfi vagyok, és néha arról álmodozom, milyen csodás lenne, ha egy nő ennek ellenére, vagy épp ezért rám is fel tudna izgulni, és szívesen szexelne velem.

Bár reálisan azt gondolom, hogy ez csak álom, és sajnos nem létezik ilyesmi (vagy ha létezik is, akkor extrém ritka) .

Vagy ti esetleg hallottatok már ilyen esetről, esetleg találkoztatok ilyen nővel? Netán olvassa ezt a kérdést olyan nő, akire ez igaz?

Ha tudtok erről valamit, kérlek írjatok nekem, nagyon kíváncsi vagyok, hogy létezik-e ilyesmi a valóságban, vagy csak az álmaimban.



2022. nov. 2. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak álom marad.
2022. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Igen, létezik ilyen - BDSM kategóriában, amikor a szub megkapja feladatának hogy azért is olyan pasival kell csinálnia akitől amúgy undorodna.
2022. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#3

Na de mi köze George Clooney-nak a kérdésemhez? Tudtommal őt imádják a nők, vagy tévedek?

2022. nov. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!