Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A behatolástól a pasi elélvezé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A behatolástól a pasi elélvezéséig mennyi az ideális idő a jó szexhez?

Figyelt kérdés

Tehát előjáték nélkül csak attól a pillanattól hogy a pasi beteszi a farkát addig amíg a pasi elmegy. Azért a pasi szempontjából érdekel, mert többnyire a pasik egyszer tudnak elmenni egy merevedéssel míg a nőknél előfordulhat akár több orgazmus is egy alkalommal.

Ha más véleménnyel vagy az is érdekel.



2022. nov. 3. 09:57
A kérdező szavazást indított:
5-15 perc, nő vagyok
5-15 perc, férfi vagyok
15-30 perc, nő vagyok
15-30 perc, férfi vagyok
30-45 perc, nő vagyok
30-45 perc, férfi vagyok
45-60 perc, nő vagyok
45-60 perc, férfi vagyok
Több mint 1 óra, nő vagyok
Több mint 1 óra, férfi vagyok
56 szavazat
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
30%
Ezek olyan buta kérdések... Nem időre sexelünk nem tudom soha nem mértem stopperrel az időt...
2022. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Az ideális az lenne, hogy minél tovább bírja :D

De ez nem így van sajnos.... Viszont sok mindentől függ.. Mennyire kíván? Mennyire ügyes a nő!? Aktus előtt meddig húztátok egymást.... De ha mind ketten nagyon ott vagytok agyban, kivánaásban, akarásban, esélytelen, hogy 15 percnél több legyen

2022. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, inkább tanuljátok meg hogyan működik a testetek.


Igen. Vannak pasik, akik korán elsülnek, mások tovább bírják. Nem feltétlenül jó ám az sem, ha nagyon sokáig bírja egy pasi. Gondoljatok a második menetekre, gyors ismétlésekre. Elsőre elmegy, OK. Utána vegyünk egy kis szünetet, hogy legalább ott tartsunk, hogy már újra áll. Tök mindegy, hogy ez valakinél 5 perc, másnál 1 óra.

Lelkesedése ideális esetben újra ugyanolyan, bírja bármeddig. Eljutok a csúcsra, lehet még tobbször is. Az a pasi itt már nem szeretné, hogy vége legyen. Újra el szeretne élvezni.

Ez egyén, hangulat függő milyen könnyen jön össze. Bizony van, hogy nekem már terhes a dolog.

2022. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nálam irreleváns a kérdés, férfi létemre sokszor tudok elélvezni. Utálnék is ezen sztresszelni…
2022. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok újra.


Megoldás, hogy meg kell tanulni hogyan működtök. Szex közben meg kommunikálni kell.

Van, hogy nekem elég az 5-10 perc, de egy ráérős hétvégi reggelen szeretem kiélvezni és mindennel együtt 1-2 óra az átlag. Próbáltuk már egy egész délelőttöt is. Azzal sem volt gond, de azt azért nem szeretném minden héten.

Volt akivel ez a pasi részéről is két élvezést jelentett, volt akinél úgy nem ment volna. Egyet kellett elhúzni. Pasi részről ez akarat szempontjából ritkán gond, de meg kell találni mi az amivel úgy lehet meghosszabbítani az együttlétet, hogy közben nem állunk meg teljesen. Legtöbbször ki sem kell venni, van aki egy lágy szopást bármeddig bír. Másoknál ez nem segít, sőt.

Van aki amellett, hogy nagyon élvezte egész lenyugodott a ki-be mozgás felfüggesztése alatt végzett hüvelyi szorításaimtól. A másik meg azt szerette ha így tudott elmenni. Fél percbe sem került neki.

Van egy tanulási fázis, de ha kialakul, akkor így vagy úgy minden pasival működött amíg kellett.

2022. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt 2-5 perc, és 30-40 perc is.

Ez nem általánosítható. Rengeteg tényező képes befolyásolni. Az viszont biztos, hogy még nem hagytam nőt kielégületlenül.

A többi csak számok halmaza.

2022. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Az ideális az lenne, hogy minél tovább bírja :D"


Persze... aztán mikor sokáig bírja, akkor meg jön a panaszkodás, hogy már csíp, dörzsöl, mégsem jó, fejezzük inkább be.

2022. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 Alapvetően egyetértek. Ha túl sokáig bírják az sem jó. De egy ügyes nő azért megoldja ilyenkor, hogy gyorsan élvezzen el a pasi.

Persze van akivel ezért nem volt gyakori a pasi oldalán a duplázás, mert tudtam, hogy az nekem csak akkor jó ha tényleg nagyon sokáig akarom.

2022. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8: nem minden pasinál tudod megoldani. Van aki például annyira rászokik egy bizonyos önkielégítési módra, hogy utána vagy alig tud elmenni, vagy légkalapács erővel kell verni neki, nem fogod tudni simán puncival kezelni.


Hidd el ez ugyanannyira problémás, mint a túl korai

2022. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 Eddigiekkel megoldottam eddig. Mindegyiknek van gyengéje. Orállal talán egy kivételével még egyszerűbb volt.

Én ebben a légkalapács erővel dolgban nem hiszek. Fel kell őket húzni valami lágyabb dologgal és aztán a végén pár intenzívebb mozdulattól durrannak el legkönnyebben.


Még a legelső párommal tanultam meg. Volt, hogy 20 percig keményen dugott, vagy én lovagoltam és nem ment el. Próbáltam nagy lendülettel leszopni a végén és akkor sem ment el (második menet volt).

Aztán beszélgetve kiderült akkor nem arra vágyott. Golyóit szopogattam, lágyan lovagoltam rajta, hüvelyemmel próbáltam rászorítani és 10-15 perc elég volt, hogy be legyen annyira indulva, hogy számba elsüljön.

2022. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!