Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gazdag pasik, jó kocsival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag pasik, jó kocsival csak elmennek egy random bárba és mindenképpen haza tudnak vinni egy jó nőt meg szexelni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 16:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Igen
2022. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Gazdag vagyok,de attól még igényes.
2022. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Gazdag vagyok de a kocsimat az utcán kell hagynom és a bankkártyámon se látszik hogy mennyim van. Úgyhogy bizony nekem is magabiztossággal, jó személyiséggel és humorral kell megnyernem a lányok kegyeit hogy haza tudjam vinni őket.
2022. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
36%
Csak ha chad. Egy gazdag incelnek ez nem jönne össze.
2022. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#3.


Mennyire vagy gazdag?


Nem csak úgy lehet azt kimutatni, mint egy veretős proli, hanem igényesen is lehet.


Én nemrég vezettem egy 30 milliós autót (nem az enyém), ami ugye a mai árak mellett nem is olyan sok. Nem is presztízs márkájú volt, de mondjuk valamennyire látványos (de talán nem veretős).


1 hétig volt nálam a kocsi és ezalatt voltam pár kocsmában és 3-4 fullos nő is próbálkozott nálam. Nagyon azt éreztem, hogy haza tudnám Őket vinni, csak éppen az volt a baj, hogy én egy pusztulat helyen lakom, meg eleve nincs ehhez magabiztosságom mert egy hatalmas lúzer vagyok…

De úgy érzem, hogyha hosszabb ideig lenne ilyen kocsim, meg szép helyen élnék, akkor könnyen megképződne a magabiztosságom.

2022. nov. 3. 16:41
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem a kocsitól lesz magabiztos valaki..Az igényesebb nő a ruhát,a karórát is nezi..S ott nem egy Apple Watch a menő...
2022. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#6.


Ez így van, de nem csak gazdag, hanem kulturált körökben pl. egy Rolex is ciki… A gazdag proli kategória a legtöbb Rolex. Azt veszi, mert az a legismertebb és az egyik legdrágább… De 1000 éve nem tud megújulni a márka, unalmas és ízléstelen.


Egy Jaeger-LeCoultre karóra nem csak drága, de általában szép is és visszafogott, ennek ellenére lerí róla hogy legalább egy autónyit ér.

2022. nov. 3. 16:51
 8/33 A kérdező kommentje:

Ruhából sem jó az Armani, meg a GUCCI és a többi, hanem valami visszafogottabbat hordanak a gazdagok amin nincs kétméteres márkajelzés, vagy akár kívül tényleg nincs is rajta logó egyáltalán…


Pl. Ermenegildo Zegna vagy Stefano Ricci… Öltönyt meg szabóval szabatnak.


Ezeket egy nem feltétlenül ismerik fel a nők, de annyit mégis észrevesznek, hogy drága.

2022. nov. 3. 16:55
 9/33 anonim ***** válasza:
77%
Azokat a jó kocsis gazdag pasikat akik erre hajtanak, elküldeném az állatkertbe a majmok közé és ott kiélhetik magukat, mást úgysem érdemelnek az ilyen felfogásért...
2022. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

#9.


Miért? Ha van kínálat, akkor miért ne lehetnének Ők a kereslet?

2022. nov. 3. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!