Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy valakit kirabolnak, elkap valami betegséget ha elmegy egy lányhoz rosszlányokról?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 17:24
A kérdező szavazást indított:
90-100%
80-90%
70-80%
60-70%
50-60%
40-50%
30-40%
20-30%
10-20%
0-10%
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Én voltam már többnél. Sosem fordult elő semmi ilyesmi.

Volt autóskaland is, ott sem volt semmi. Gumit használj mindenképp és ennyi.

Ja és mindig az olcsóbb, de egyben igényes réteget válogattam.

2022. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Hajszálpontosan 0%
2022. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még sose voltam, de ha mennék, akkor csakis lakásra. Lehet, hogy vidékire, mert ott talán olcsóbb, de akkor is lakásra, és nem utcán csinálnám, mint az állatok. Azok tényleg olyanok is, és sokkal nagyobb eséllyel lopnak meg, stb.


Amire még odafigyelnék, hogy előre megbeszélünk mindent, mi van benne, mi nincs mennyi, stb.


Mert aztán utólag nem mehetsz vissza reklamálni, leszarnak.


Rosszlányok talán annyiból jó, hogy ott meg tudod írni a kritikádat, és az ha téged lehúztak (nem loptak, csak átvertek, pl. többet ígértek, mint adtak, vagy húzták a szájukat, stb. de a pénzt meg elvették) akkor ki lehet írni, és legközelebb talán kevesebb kuncsaft megy hozzájuk, tehát ők is érdekeltek, hogy elégedett legyél. Bár mondom, még nem voltam, csak néztem az oldalukat, de mintha hallottam volna olyasmit is, hogy jóvá kell hagyniuk a minősítést, így nem biztos, hogy a rosszat jóvá hagyják, bár azt nem értem, hogy ez alatt mit kell érteni, pl. látják-e a minősítést, vagy csak elismerni, hogy a kuncsaftjuk vooltál, és látatlanban elfogadni a minősítést, aztán meg szembesülni azzal, ami van...

2022. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem állítom, hogy nem létezik olyan, hogy valakit kirabolnak, de szerintem elenyésző lehet az esélye. Életem folyamán sok elég sokszor voltam prostiknál, nem csak Budapesten és nem csak Magyarországon, velem sosem fordult elő.

Hogy elkaphatsz-e valamit, az más kérdés, bizony az benne van a pakliban. Igaz, ha egy szórakozóhelyen felszedett csajjal szexelsz, ingyen, akkor is legalább akkora az esélye, ha nem nagyobb...

2022. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon parázós vagy, a kis tatyód beviszed magaddal a fürdőszobába. A cipőd már csak nem lopják el 🤣


Gumit alapból húzni kell. Teljesen egyértelmű. Szerintem semmivel sem kockázatosabb prostival lenni mint alkalmi partnerrel.

2022. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nagy értéket nem is vinnék magammal, csak annyi kp-t, amennyibe kerülhet. szuper telefont otthon hagyom, vagy a kocsiban, amivel két sarokkal arrébb, nem pedig a ház előtt parkolok. :)


Mondom ezt úgy, hogy még sose voltam, de ha nagy parás lennék lopás miatt, így tennék.

2022. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!