Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sok olyan pasas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok olyan pasas van aki azért van külön szobában a nőtől, hogy kipihent legyen a munkában?

Figyelt kérdés
A kèrdésem az lenne, hogy sok olyan hapsi van aki ezt csinálja és ez számit a normálisnak? Eddigi életem során 2 ilyenről hallottam. Ti?

2022. nov. 10. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a közvetlen környezetemben van ilyen. Ismerősömék külön szobában alszanak. Ha nekik így jó akkor jó. Én nem tudnám elképzelni hogy külön szobába aludjak a férjemtől. De kinek hogy
2022. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És az ismerőseid mit mondanak, hogy miért jó így?
2022. nov. 10. 09:45
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Igen sok van és így kényelmes és így helyes.
2022. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#1es vagyok. Van amikor eltérő műszakban dolgoznak, és így nem zavarják egymást. És már egy idő után annyira megszokták, hogyha egyszerre dolgoznak akkor is külön alszanak.
2022. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De fura? A megcsalás adott így akár akkor, nem?
2022. nov. 10. 09:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#1es vagyok. Nem. Azért mert külön alszanak, az nem jelent megcsalást. De szerintem ha ilyen gyanúd van, akkor kommunikáljatok. A nélkül nem működik.
2022. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok így ezzel. A bizalmam meg van CSAK..

Van két ismerősöm is. Az egyik bitositós cégvezető, másik munkakeresésben van épp. Egyiknek sincs huzamosabb ideig senkijük. A külön szoba miatt gondolom. Ezt a felállást nem lehet sokáig így csinálni.

2022. nov. 10. 10:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem van otthon külön szobám,igazából csak egy pici lyuk,de oda visszatodok vonulni ha magányra vagyok. Viszont elég aludni mindenképp a feleségemme együtt szoktam. Nekem a családképemben az együtt alvás szimbolikus is.
2022. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Úgy a jó ahogy Te csinálod 8-as. Így a helyes :)
2022. nov. 10. 10:44
 10/17 A kérdező kommentje:
3-as, szerinted nem távolodnak el így a felek teljesen egymástól?
2022. nov. 10. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!