Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sok olyan pasas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok olyan pasas van aki azért van külön szobában a nőtől, hogy kipihent legyen a munkában?

Figyelt kérdés
A kèrdésem az lenne, hogy sok olyan hapsi van aki ezt csinálja és ez számit a normálisnak? Eddigi életem során 2 ilyenről hallottam. Ti?

2022. nov. 10. 09:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy párt ismerek akik külön szobában aludtak. Válás lett a vége. Nem mondom, hogy feltétlen annak a következménye, de tény, hogy elváltak.


Nálunk a horkolás a probléma, amiatt gondolkozunk külön szobán. De nem mernék tartósan külön aludni, félnék az elhidegüléstől. Úgy érzem, egy párkapcsolathoz hozzá tartozik a közös alvás, hogy ott van mellettem, hallom a szuszogását-még ha idegesít is, hallom hogy feszeleg, forgolódik...nem csak reggel a konyhában vagy nappaliban beszéljük meg mint egy lakótárs, hogy ki hogy aludt.

2022. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Két ismerősöm van így. Plussz anyámék. De ott a férfi horkolása a zavaró a nőknek.
2022. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nekem a párom mostanában kezdi azt, hogy külön alvászik és még külön szobában is ami miatt rettegek sokszor, hogy mi lesz ebből. Pont attól, hogy teljes elhidegülés lesz belőle
2022. nov. 10. 16:56
 14/17 anonim ***** válasza:
Alvászik? :D
2022. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:)))) alszik akart lenni, csak elírtam.
2022. nov. 10. 16:59
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően, egyedül pihentetőbb az alvás mintha egymásra vagytok tekeredve. De szerintem szociális szempontból "gáz". Mégis csak azért vagyok valakivel mert jó vele az ágyban is. Ha nem jó,akkor amugy minek lennék vele?

Egy csomó emberrel jólérzem magam mégsem akarok velük aludni (bár megtettem). De azért nem vettem őket feleségül.

Néhanapján belefér,mert lehet hogy előző nap,is 16órát gályáztam és holnap is 16órás lesz a nap, szuper csúcs értekezletekkel...de nem ez a jellemző és zavar a horkolás.(engem nem mert én horkolok 🙂)


Ha ez sokszor van, álltalánossá vállik. A napközbeni kom stilsa is változik akkor igen elhidegülés van a levegőben.

2022. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16-os, köszönöm a válszod! Korrekt. Akkor figyelnem kell. Jók az érzéseim ezekszerint. Amúgy nem horkolok. Bár azt mondja, hogy igen, miközben Ő horkol. A sajátját hallja, én meg csak forgolódok mellette
2022. nov. 10. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!