Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent a rosszlányokon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a rosszlányokon a “masszázslány” kategória?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, se nem pasi vagyok aki ilyen szolgáltatás igénybevételén gondolkozik, se nem csaj aki regisztráción gondolkozik. Átlagos egyetemista vagyok aki nem rég költözött új panelházba. A közvetlen szomszédomról az hírlik fent van rosszlányokon. Normálisnak tűnt, nem igazán néztem volna ki belőle ilyesmit. A szaktársam (akivel kivettük a lakást) viszont megtalálta. Masszázslányként szerepel. Ez mit jelent? Egyszerű masszőr aki ott is hirdeti magát vagy közönséges szexmunkás?. Még csak néhány napja élünk itt, nem nagyon vettünk észre semmit az egészből, bár igaz az időnk többséget az egyetemi campuson töltöttük. Kicsit aggódunk, mert nem szeretnénk éjszakai orgiákra ébredni.

2022. nov. 12. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Max kézi levezetés van ennyi.
2022. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Több ,mint sima masszás.Ha jól végzi a dolgát akkor az nagyon jó tud lenni.Levezetésképpen meg manuálisan,vagy orálisan kielégíti azt aki igénybe veszi a szolgáltatását.Próbáljátok ki.
2022. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, nem szeretném kipróbálni. :)
2022. nov. 12. 19:06
 4/8 StevenUp ***** válasza:
11%
Megtanultak pár mozdulatot YouTube ról és így ezt is be tudják rakni a repertoárba
2022. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem változó. Legtöbb esetben azt, hogy szexuális kényeztetés van, de szex nincsen. Nyilván a farkakat is megmasszírozza kézzel, ez kb alap, ha ott hirdeti magát.
2022. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Van amelyik lányt is vállal,próbáld csak ki. :)
2022. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
csak szopás
2022. nov. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudok olyanról, aki szexel is annak ellenére, hogy "csak" masszázst vállal, napi 3-5 vendég.
2022. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!