Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elvileg szép lány vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg szép lány vagyok, akkor miért csak csúnya pasiknak kellek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Ott van az "elvileg"


😂


Mellesleg én is látok relatív szép lányt de a stílusa miatt eszembe nem jutna felhúzni a kolbászomra.

2022. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Akkor úgy látszik mégse vagy olyan szép :D
2022. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
60%
Na vajon?
2022. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Sok oka lehet.

Pl Nem vagy szép, csak te gondolod így, illetve azok mondják, hogy az vagy, akik nem akarnak megbántani.

Ha eddig nem tudtad volna, Az emberek ízlése nem egyforma. Aki az egyiknek szép, az a másiknak ronda.

Pl Az egyik barátnőm oda meg vissza van a ferjéért hogy milyen jó pasi, szerintem meg kifejezetten csúnya. Alacsony, gnóm feje van, kopaszodik, hatalmas hasa van. Arról nem beszélve, hogy a szája is büdös. Én annak érzem.

Én pl a saját férjemet tartom nagyon jó pasinak. És van barátnőm aki szintén helyesnek tartja, egy másiknak meg abszolut nem jön be. Ez ilyen.

A szépség teljesen relatív. Én magam is inkább csúnya vagyok mint szép, mert a férfiak többsége csúnyának ítélt, en is annak tartom magam, egyedül a férjem van oda értem külsőleg is.

2022. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden a szépség! Ha a modorod nem a legjobb. F
2022. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
4es jól össze foglaltad. Viszont a kinézetünkhöz akarva akaratlanul is társul egy személyiség, ami sokat tud hozzá tenni vagy éppen elvenni az adott illetőhöz.
2022. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Mert ha rokonaid és barátaid mondják hogy szép vagy, akkor az nem jelent semmit. Mutass képet. Talán még egy jó pasi is udvarolni fog
2022. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A 8-as egy troll😂
2022. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy 8as.
2022. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy?
2022. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!