Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy én jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy én jobban tudjam élvezni a szeretkezést? Mit tudd tenni a párom korai magömlés ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval nem igazán tudom, hogy hogyan kezdjem…

Soha sem szerettem semmit sem siettetni, éppen ezért a szüzességem elvesztését sem, úgy voltam vele ha majd meg tapasztalom mi is az a szerelem akkor majd úgy is megtudom. 22 éves koromban idén csapott belém Amor nyíla, bele szerettem egy fiúba. Igazából elsőként a maga az énjébe/ lelkébe szerettem bele mint kinézetébe. Egy éve ismertem már az egyetem miatt majd 2. Év nyarán végül összejöttünk. Nagyon nagyon nagyon szerettem a fiút főleg mert semmit sem erőltet türelmes és mindig azon van hogy bearanyozza a napomat. ( Fordítva is igaz én is igyekszem mosolyt csalni az arcára és támogatom ott ahol tudom). Végül 3 hónap után feküdtünk le először egyben vesztettem el a szüzességemet. Egyeltalán nem fájt, sőt nagyon figyelt rám és óvatos volt ami nekem egy nagyon pozitív élménynek számított és ezért szerencsésnek is érzem magamat amiért ő a társam. Azóta eltelt 1 hónap és kisebb ,,problémák’’ adódtak szeretkezés közben. Mindig is szégyelte, hogy nem rendelkezik túl nagy szerszámmal elmondása szerint ( mivel nekem ő az első ezért én nem tudok nyilatkozni vagy összehasonlítani senkivel, ami nem is baj mert tudom mindenki így tökéletes ahogy van ezt neki is elmondom minden alkalommal) Az első alkalom utántól kezdve elkezdett ,, ügyetlenkedni’’ illetve a korai magömlés is jelentkezett nála, ami annyit tesz hogy előjáték után épphogy beteszi már a bejáratnál elélvezz vagy 1-2 lökéstől. Nekem ilyenkor pislogni sincs időm. ( Mindketten védekezünk mert fontosnak tartjuk a védelmet és egyikünknek sem probléma ez, én fogamzásgátlót használok, ő gumit) szóval visszatérve és a szeretkezésből szó szoros értelmében semmit nem érzek… A párom ilyenkor nagyon mérges és csalódott magára és nagyon ostorozza magát ilyenkor magába. Elmondása szerint korábban nem volt ilyen. Ilyenkor azonnal megpuszilgattom és elmondom neki hogy nagyon szeretem és hogy lehet csak idő kell neki vagy ,, bele kell tanulni’’ ami szerintem nem szégyen. És én itt leszek mellette. Inkább úgy mondanám,, együtt bele tanulunk’’

Ilyenkor megenyhül de akkor is csalódott és egy ideig kattog magába ami miatt én izgalmi állapotban maradok ilyenkor A) egy sóhajtás után felöltözök és csinálom a dolgom. B) Megpróbál utólag kedvezni és rásegíteni ujjal és nyelvvel de ezek is inkább csak kellemes érzéseknek tudom beazonosítani. Most már 1 - majdnem 2 hónap telt el és nem változott sok minden…:( Próbálok vele nyíltan beszélgetni no tabu nélkül amire nyitott is. Próbáltunk utána olvasni, gyakorolni és minden előre lépésnek úgy örültünk mint kis gyerek a cukornak ( ha ez azt jelenti pl 1 perccel tovább bírta mint legutóbb) Nagyon szerettem őt. Eszem ágában sincs elhagyni őt ( ezt azért iróm le mert úgy is lesz olyan aki azt írja hogy keressek mást mint ha csak egy megunt játékszer lenne >:( ) Igazából az lenne a kérdésem hogy valaki hasonló cipőben járt már igy? Nekik mi segített? Modorált értelmes válaszokat nagyon megköszönném!❤️


22\ lány



#korai magömlés #szex #türelem #Szeretem a párom
2022. nov. 14. 15:54
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Látom egy pár embert kiborít a tény hogy védekezünk😅. Szerencsére a páromnak az egészségemet előbbre tartja, mint hogy most hisztizzen hogy gumi van rajta… ( ahogy írtam egyeltalán nem zavarja) Nem szeretnénk gyereket véletlenül sem mert sem lelkileg sem anyagilag nem tudnánk biztosítani hátteret ha véletlenül becsúszik, más részt én a szülés tényétől rettentően félek ezért sem kockáztatnánk betegségekről nem is beszélve… Illetve engem megnyugtat ha gumi van rajta. Mint ahogy lehet tudni semmi sem add 100% védelmet bármikor kiszaladhat a gumi esetleg bent marad az óvszer a hüvelybe mert igen ez is előfordulhat. Fogamzásgátlót csak 1 hónapja kezdtem szedni nőgyógyász által 1. Mert a menstruációm rettenetesen fájt és rendszertelen volt 2.nyílván védekezés szempontjából.
2022. nov. 14. 17:35
 12/48 NTBS ***** válasza:
26%
Verje ki előtte. Aztán legyen szex.
2022. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
31%
Én is gyorstüzelő vagyok.Nekem sajnos semmi nem segített.
2022. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Türelem kérdező! Együtt megtaláljátok a megoldást!


"A női orgazmus eredetileg a csoportos szexhez lett kitalálva, ezért tart ilyen sokáig. Tehát legalább egy tucatnyi férfival kellene szexelnie a nőnek, hogy orgazmusa legyen, ezt egy férfitól elvárni az nevetséges képtelenség."

Azt a leborult! Ekkora ökörséget még nem hallottam!

Tényleg nagy Isten állatkertje!

2022. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
96%
Ez a csoportos szexes minden ilyen kérdés alatt kampányol. Biztos rémesen teljesít az ágyban, nem bírja az egoja, így muszáj kiböfögnie magából ezt a gyakorira és terjeszteni.
2022. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
14. Válaszoló Bizony nagy az isten állatkertje és nyitva van a kapu… Néha csak fogom a fejem milyen hozzá állása van egy két ember egyes dolgokhoz:( Elég szomorú remélem az ilyenek nagy ívben elkerülnek engem az életbe…
2022. nov. 14. 17:48
 17/48 anonim ***** válasza:
84%

"A férfiak így működnek, behatolnak, aztán elélveznek, ez nem korai magömlés."


Te működsz így, meg a férfiak EGY része. Hiába erőlködsz. Ezzel azt akarnád mondani, a férfi csak megtermékenyítésre alkalmas, élvezetes szexuális életre nem. Tehát az ember dugjon csak a gyerek miatt gondolom. Arra elég az 5mped, másra sajnos továbbra sem.

2022. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel amúgy a férfiak ellen beszélsz 10-es. Azt sugallod nem érdemes foglalkozni a pár mp-es pasikkal, hisz úgysem fognak változni, mert ez ilyen és kész. Tényleg ezt akarod beadni a nőknek, hogy ne segítsenek a partnerüknek abban, hogy tovább bírják, és mindkettejüknek élvezetes legyen a szex?
2022. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
81%

"A férfiak így működnek, behatolnak, aztán elélveznek, ez nem korai magömlés. A korai magömlés az amikor a behatolás előtt élvez el a férfi."



Akkor kérdezem minek a behatolás? Elkönyveled hogy a nő úgyse élvezheti, mert időt nem kap rá. Gyereket éppen nem akar az adott páros se. Akkor minek? Ennyi erővel elég ha a csiklót izgatod a csajnak, lehet nagyobb sikere lesz. Ja hogy a férfinek kell a behatolás élménye. Szerintem a nőnek is szüksége van rá. Nem érzem fairnak ezt a végtelenül önző hozzáállást amit te képviselsz.

2022. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
18-as lehet 10-esnek más a mentalitása… szerintem az az igazi amikor mindkettő fel számára élvezetes az együttlét hisz mindenki a saját partnerét szeretné boldoggá tenni legalább is szerintem ilyen egy egészséges párkapcsolat. Sokan azt is félre értették, hogy nem vagyok megelégedve ami van… én csak szeretném hogy jobbá válljon mint nekem mint neki én teljesen kezdő vagyok etéren és tanácsot sem tudok kérni a környezetemtől. És nem csak ,,dugásra’’ szeretném a páromat. Ezért se értem azokat a kommentelőket, hogy ők azonnal leváltanák a társukat és kidobnák őket csak mert valami nem tetszik nekik? 0.0 Én inkább a javulásban hiszek és abban hogy közös erővel javítani lehet minden helyzetben… De lehet az én felfogásom rossz.
2022. nov. 14. 18:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!