Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy én jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy én jobban tudjam élvezni a szeretkezést? Mit tudd tenni a párom korai magömlés ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval nem igazán tudom, hogy hogyan kezdjem…

Soha sem szerettem semmit sem siettetni, éppen ezért a szüzességem elvesztését sem, úgy voltam vele ha majd meg tapasztalom mi is az a szerelem akkor majd úgy is megtudom. 22 éves koromban idén csapott belém Amor nyíla, bele szerettem egy fiúba. Igazából elsőként a maga az énjébe/ lelkébe szerettem bele mint kinézetébe. Egy éve ismertem már az egyetem miatt majd 2. Év nyarán végül összejöttünk. Nagyon nagyon nagyon szerettem a fiút főleg mert semmit sem erőltet türelmes és mindig azon van hogy bearanyozza a napomat. ( Fordítva is igaz én is igyekszem mosolyt csalni az arcára és támogatom ott ahol tudom). Végül 3 hónap után feküdtünk le először egyben vesztettem el a szüzességemet. Egyeltalán nem fájt, sőt nagyon figyelt rám és óvatos volt ami nekem egy nagyon pozitív élménynek számított és ezért szerencsésnek is érzem magamat amiért ő a társam. Azóta eltelt 1 hónap és kisebb ,,problémák’’ adódtak szeretkezés közben. Mindig is szégyelte, hogy nem rendelkezik túl nagy szerszámmal elmondása szerint ( mivel nekem ő az első ezért én nem tudok nyilatkozni vagy összehasonlítani senkivel, ami nem is baj mert tudom mindenki így tökéletes ahogy van ezt neki is elmondom minden alkalommal) Az első alkalom utántól kezdve elkezdett ,, ügyetlenkedni’’ illetve a korai magömlés is jelentkezett nála, ami annyit tesz hogy előjáték után épphogy beteszi már a bejáratnál elélvezz vagy 1-2 lökéstől. Nekem ilyenkor pislogni sincs időm. ( Mindketten védekezünk mert fontosnak tartjuk a védelmet és egyikünknek sem probléma ez, én fogamzásgátlót használok, ő gumit) szóval visszatérve és a szeretkezésből szó szoros értelmében semmit nem érzek… A párom ilyenkor nagyon mérges és csalódott magára és nagyon ostorozza magát ilyenkor magába. Elmondása szerint korábban nem volt ilyen. Ilyenkor azonnal megpuszilgattom és elmondom neki hogy nagyon szeretem és hogy lehet csak idő kell neki vagy ,, bele kell tanulni’’ ami szerintem nem szégyen. És én itt leszek mellette. Inkább úgy mondanám,, együtt bele tanulunk’’

Ilyenkor megenyhül de akkor is csalódott és egy ideig kattog magába ami miatt én izgalmi állapotban maradok ilyenkor A) egy sóhajtás után felöltözök és csinálom a dolgom. B) Megpróbál utólag kedvezni és rásegíteni ujjal és nyelvvel de ezek is inkább csak kellemes érzéseknek tudom beazonosítani. Most már 1 - majdnem 2 hónap telt el és nem változott sok minden…:( Próbálok vele nyíltan beszélgetni no tabu nélkül amire nyitott is. Próbáltunk utána olvasni, gyakorolni és minden előre lépésnek úgy örültünk mint kis gyerek a cukornak ( ha ez azt jelenti pl 1 perccel tovább bírta mint legutóbb) Nagyon szerettem őt. Eszem ágában sincs elhagyni őt ( ezt azért iróm le mert úgy is lesz olyan aki azt írja hogy keressek mást mint ha csak egy megunt játékszer lenne >:( ) Igazából az lenne a kérdésem hogy valaki hasonló cipőben járt már igy? Nekik mi segített? Modorált értelmes válaszokat nagyon megköszönném!❤️


22\ lány



#korai magömlés #szex #türelem #Szeretem a párom
2022. nov. 14. 15:54
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom elég érdekes férfiak vannak itt.


Jó magam is elkezdtem valahol, nem felejtem el. Na de azért vagyunk emberek hogy fejlődhessünk. Én magam sem elégedtem meg soha a 2 perces szexekkel. Mára már bírom egy 10-15 percig is simán. Még csak vér sem jön a pötsömből miatta, ergo nem szenvedés. Sokkal nagyobbat is élvezek (látványosan is ;) ) tehát ez nekem is megéri.


Kérdező, te annyit tehetsz hogy türelemmel vagy felé, megértően reagálsz, segíted neki ezt a folyamatot. Lehet az elején sokszor kell megállni, de ez ilyen. Létezik második, harmadik menet is. Ki kell próbálni. Ezt a srácnak kell akarnia elsősorban, te csak a támogatásoddal tudod segíteni. Idővel javulnia kell, mert ha nem az baj. Ott akkor ő ebbe belenyugodott, kvázi tesz rá te mit élveznél. Pedig te még fiatal vagy hogy kielégítő szex nélkül élj.

2022. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod próbálkoztok, nyitott rá a barátod is meg hogy volt már hogy 1 perccel tovább bírta. Ez tök rendben van, látszik hogy akarja ő is. Akkor itt nincs min aggódni, adjatok időt magatoknak.
2022. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
68%
Ápold le egyszer szex előtt. Amúgy ez meg idiótán hangzik, de a gyakorláson kívül nagyon fontos hogy milyen állapotban van fejben. A legelején tapasztalatlanként én is hamar elsültem, aztán utána akkor jártam így újra amikor fejben a legrosszabb állapotban voltam. Sokat tud dobni a dolgon amikor az ember magabiztos.
2022. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
10%
17,18: Nem tudom hallotál-e rólla, de a szex a szaporodás miatt lett kitalálva, nem hülyegyerekek szorakoztatására. Az evolucio nem úgy alakította ki az embert, hogy hosszasan keféljen, élvezkedjen. Ezt csak az utolsó pár ezer év joléte modern emberi társadalmak tették lehetőve. De ennyi idő alatt az emberek teste, genetikája nem változott, az őskorhoz képest. És nem azt mondom, hogy nem lehet hosszasan együttlenni egy nővel és kielégitően szexelni, orgazmushoz segíteni a nőt is, de ezt a legkevésbbé a pénisszel lehet elérni. Ezer féleképpen lehet egy nőt élvezethez jutatni, kézzel, szájjal, az egész testtel, de a passziv pénisz nem alkalmas erre.
2022. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem érzem magam hülyegyereknek attól hogy meg tudom dugni a nőm rendesen. De te egy frusztrált szar rakás vagy utolsó.
2022. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
47%
Vajdasági magyarok vagytok??
2022. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk többi férfinak valahogy mégiscsak sikerülni szokott élvezethez juttatni a nőket, 24-es, részemről pl. életemben kétszer-háromszor ha volt, hogy 10 percnél gyorsabban elélveztem, de te azért csak szajkózzad itt a hülyeségeidet minden kérdés alatt nyugodtan továbbra is, ahogy már hetek óta.
2022. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező példaértékű a hozzáállásod a dologhoz.A nők 90%-a bizony már dobta volna a pasit.Esetleg ha szájjal kézzel izgat úgy nem megy neked?Még ha kevésbé ügyes is abba inkább bele lehet jönni minthogy lényegesen tovább bírja az aktust tapasztalatból mondom.Ez szerintem nagyrészt genetika is.Amúgy szerintem az utóbbi évtizedekben óriási megfelelési kényszer van a férfiakon...Amióta sexuális szabadság van.Azt tudtátok hogy a 2. világháború után pl az usában 2 perc volt az aktus átlaga?
2022. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
51%
27-es akkor Te szerencsés vagy Én továbbra is tartom hogy genetika.Életemben talán ha 2-szer 3-szor bírtam tovább 5 percnél...
2022. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg a késleltetős óvszert, az sokat tud segíteni. Az is, ha a srác önkielégítés során elszorításos technikával kicsit megtanulja elnyújtani a dolgot. Plusz, mikor együtt vagytok, akkor jó sokáig nyaljon és csak utána legyen aktus. Ha jó neves, síkos vagy (lehet akár plusz síkosítót is használni) akkor az is nyújthat az időn.
2022. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!