Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyenek komolyan gondolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyenek komolyan gondolják a kérdéseiket, vagy totálisan fogalomzavarosak?

Figyelt kérdés

Már a sokadik olyan kérdést olvasni a heteró kategóriában, hogy pl lányok, csókolóztatok lánnyal, vagy fiúk szoptatok már le fiút? Ezek az emberek hány évesek, hogy fogalmuk sincs a heteroszexualitásról?

A másik "kedvencem" amikor a Kinsley skálával jönnek az überokosok. A heteró az a nullás szint, tehát soha semmilyen szexuális fantáziája, tevékenysége nem volt az azonos neművel, és hajlam sincs benne. Tehát akinek van erre fantáziája, vagy tett is már dolgot az azonos neművel, az már mind a biszex kategória alá esik. Komolyan ennyire fogalomzavarosak egyesek, vagy valóban komolyan azt hiszik, hogy a heteró fogalma alá esik az a kérdés, ami arra vonatkozik, hogy az illető fantáziált szexuálisan a saját neméről, vagy hogy tett is már szexuális dolgot az azonos nemmel? Ezek az emberek fogalomzavarosak?


2022. nov. 14. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Szeretnék véleményt írni, szubjektív, tehát nem az a célom hogy meggyőzzelek.

Azért mondják hogy van ilyen hogy hetero is felizgulhat a saját nemére, mert azt tapasztalták.

Saját történet: heteroként éltem, imádtam a lányokat és nem hatott meg a pucér fiúk látványa, pedig rengeteget láttam.

Egy alkalommal viszont egy nagyon jó barátommal úgy alakult hogy együtt vertük, néztük egymást. Ezután jött hogy egymásét vertük és már orál is volt.

Nem feltétlen fogalomzavaruk van az ilyen embereknek. Egész egyszerűen ők sem értik.

Én továbbra is vonzódom a nőkhöz, de be kellett látnom sajnos hogy biszex vagyok.

A saját példámon keresztül szeretném szemléltetni, hogy nem minden olyan egyértelmű.

Inkább segíteni kellene az ilyen fiúknak, meghallgatni, ha kell akkor elmagyarázni dolgokat és nem ítélkezni és megszólni.

Nem feltétlenül butaságra vall egy ilyen kérdés.

2022. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De azért van fogalomzavaruk mert annak ellenére, hogy szexuális kesztetéseik vannak az azonos nem iránt, kiváncsi heterónak mondják magukat, holott biszexuális hajlamaik vannak. Akikben ez a hajlam megvan, az nem heteró. Ennyire egyszerű.
2022. nov. 15. 12:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindig elkap a röhögés, amikor férfi kapja be férfinek, de elvileg mindkettő hetero :D Abban a pillanatban amikor bekapja valakinek, be ne adja már nekem, hogy ő csak a nőket szereti.
2022. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!