Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnám megujjazott és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnám megujjazott és megdugott egy hajkefevel, ettol kevesebb leszek mint férfi? Ettol fuggetlenul kemenyen dominálok csak miutan megtalalta a g pontom egyszeruen nem tudok ellenallni mikor ezt felveti?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 21:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Engem a dildójával szokott medugni
2022. nov. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

Még férfi se vagy csak egy álmodozó kis magvas füles edény!A dominancia meg a férfiak pályálya.

Aki g pontnak hívja a prosztatát?

Valahol láttál egy videót és már írod a fszsgkat!

2022. nov. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ez tudomanyos teny, nézz utána. Megeri
2022. nov. 15. 07:36
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ezzel semmi baj.
2022. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan nem értem, a válaszolók nagyrészét. Attól lesz valaki meleg, ha a saját neméhez vonzódik. Miért lenne meleg az a férfi, aki egy nővel szexel egy különlegesebb módon? Nem véletlen hívják férfi G-pontnak a prosztatát, nagy élvezetet tud okozni az ingerlése, amit nem kötelező mindenkinek kipróbálni, de ettől senki sem lesz kevesebb.
2022. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy a magyar valosagon atszuremlett egy kis ertelem
2022. nov. 15. 08:45
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért tratod fontosnak feltrnni ezt a kérdést? és miért tartod fontosnak többször is megemlíteni, hogy így, meg úgy ledominálod? a hiba az Ön berendezésében található.
2022. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Ex-párommal 3 éve voltunk együtt, amikor megkért, hogy nyaljam a fenekét, mondom oké, ez belefér, ha neki tetszik.

Aztán kérte vegyem elő a dildómat és azzal dugjam meg. Annyira kiábrándultam, hogy azóta az ex-em és ha jól tudom pasikkal dug manapság :D

2022. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ezert a ketto elegge kulonbozik. Soha nem tudnek ranezni egy ferfire ugy mint egy nore
2022. nov. 17. 15:17
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem is kell, elég ha te az vagy.
2022. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!