Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagy farok, mindenképpen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy farok, mindenképpen nagy egóval társul?

Figyelt kérdés

Ismerkedéskor kb. alig várják, hogy bedobhassa, hogy mekkora a farka és utána csak azzal tud jönni, hogy az majd milyen jó lesz és mennyire eldobom az agyam.

Őszintén? Persze. Baromi izgi lenne, miért is ne akarnám kipróbálni. De ettől még nem fogok csak a farka miatt lefeküdni vele. Attól, hogy így viselkedik meg egyáltalán nem szimpatikus és még a beszélgetést is megunom.


2022. nov. 18. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Olyannyira nem, hogy még fordított arányosság is előfordulhat.
2022. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

ha emberileg egy nulla, személyisége alig akkor csak ez maradt az egyetlen dolog amivel felvághat. De személye válogatja.


Van egy haverom, rettenetesen visszahúzódó és szótlan fajta, amolyan szürke kisegér típus, nem is vennéd észre ha egy társaságban lennél vele mert nem szeret a középpontban lenni.

Viszont nem viccelek, akkora a műszere mint egy lecsókolbász, ezt is teljesen véletlenül teniszezés után egy közös zuhanyzás miatt láttam meg neki. Mikor ledöbbentem elkezdte takargatni magát és rettenetesen elszégyenlette magát.

Mintha csak a falnak beszéltem volna, meg sem hallotta mikor győzködtem hogy mekkora kincs van a lábai között.


Szóval embere válogatja, a nagy farok nem feltétlenül nagy egoval jár.

2022. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

" Persze. Baromi izgi lenne, miért is ne akarnám kipróbálni. "

" De ettől még nem fogok csak a farka miatt lefeküdni vele. "

Legalább tudnád hogy mit írsz, saját magad maghazudtolnod.!!

2022. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ez mitől hazugság??


Igen, izgalmas lenne olyannal szexelni, akinek nagy farka van. Olyannal, akit megkedvelek és szex előtt meglepire kiderül, hogy amúgy van méret odalent.

De csak azért, mert tudom, hogy nagy a farka, még nem fekszem le valakivel, főleg, ha nem szimpatikus.


Inkább tanulj meg szöveget értelmezni.

2022. nov. 18. 17:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen nagy egóval de önbizalommal.

Nekem átlag feletti lankadtan és mereven és a közös tusolókban semmi szemérmesség nincs bennem

2022. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagy van, de nincs nagy egóm, nem is ismerkedek
2022. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát... márpedig ha le fogsz vele feküdni, akkor nyilván csak a farka miatt fogod megtenni, hiszen írod is, hogy nem szimpatikus és egoista is. De mégis elgondolkodtál a szexen, mivel azt mondod: "izgi lenne".

Szerintem, az van, hogy ezzel ő is tisztában van és a nagyszámok törvénye alapján néhány nővel összejön neki ezzel a minimális energia befektetéssel.


Szerintem ő az a pasas, aki amúgy a nagy farkát arra használná, hogy jól megmártaná benned és addig töcskölne, amíg el nem élvezne, aztán pont letojná, hogy te élveztél-e vagy sem. :D és ezt nem a nagy farka miatt feltételezem róla, hanem azért, mert henceg vele és láthatóan magasról tesz a másikra, csak a sajátját fújja.

2022. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De pont ez a lényeg, hogy nem fekszem le vele, mert nem szimpatikus. :D

Persze, tisztában vagyok vele, hogy vannak nagyobb mérettel rendelkező férfiak és ezen nyilván mindenki gondolkodott már (a legtöbb nő, feltételezem). De nem a konkrét pasival kapcsolatban.


Az én sajnálatos tapasztalataim alapján amúgy is túl sok pasi mártogatós fajta, mérettől függetlenül.

2022. nov. 18. 17:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké! :D


(az én tapasztalataim is azt mutatják, hogy a legtöbb pasi mártogatós, pedig pasi vagyok, csak ugye sok a haverom és általában elmondják, hogy milyen igényük van... néha kajak megsajnálom a csajokat...)

2022. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Passz.

Nem szoktam reklámozni mekkora. Legyen meglepetés. Ami lehet kicsi, vagy lehet nagy is. Sokkal hatásosabb, mint kérkedni, aztán meg csak nagy, és evvel kimerült a tudomány.

2022. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!