Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagy farok, mindenképpen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy farok, mindenképpen nagy egóval társul?

Figyelt kérdés

Ismerkedéskor kb. alig várják, hogy bedobhassa, hogy mekkora a farka és utána csak azzal tud jönni, hogy az majd milyen jó lesz és mennyire eldobom az agyam.

Őszintén? Persze. Baromi izgi lenne, miért is ne akarnám kipróbálni. De ettől még nem fogok csak a farka miatt lefeküdni vele. Attól, hogy így viselkedik meg egyáltalán nem szimpatikus és még a beszélgetést is megunom.


2022. nov. 18. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam mondani, majd meglátja a csaj ha oda értünk.
2022. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rossz Ómen! Állandóan bizonyítási vágya van, hogy simogasd az egóját, mert másban sikertelen … mennyivel kellemesebb levenni a lábáról egy nőt például a kisugárzásoddal és az gondolkodásmódoddal, aztán az ágyban egy kaján vigyorral fogadni az elismerő szavakat Tőle, hogy egyébként kellemes a méret is. 33F
2022. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint nem igaz. Sot talan a kissebb farku pasik ramenosebbek/agresszivebbek.
2022. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, személyes tapasztalatból mondom hogy pökhendi egy alak, akit ismerek és nagy fasza van. De legszívesebben bemosnák neki egy jó nagyot. Utána meg megtekerném neki. 🤣🤣🤣
dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!