Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fétis: küldötök nekem olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fétis: küldötök nekem olyan hosszú ujjú egyrészes fürdőruhákat, amiket izgató hordani és viszonylag olcsóak?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami 80% poliamid, 20% elasztán anyagból készült. (elasztán=spandex) Az ilyen anyagú fürdőruhát a legjobb érzés hordani, mert pont olyan a tappintása és úgy tapad a testre, hogy pont jó és rendkívül izgató.

Itt van rá egy példa, amit amúgy most vezettek ki az országból, vagyis már nem lehet többet rendelni: [link]


Persze küldhettek más anyagból készültet is.

Arra is kiváncsi vagyok, hogy kinek milyen van otthon.



2022. nov. 18. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez elég otromba
2022. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még nem is láttam ilyet

Én bikinit hordok

2022. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Pasi a kérdező es már volt ez a kérdés. Csak akkor a vateráról volt a link :D
2022. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez tetszik valakinek?
2022. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még ilyet pedig hordok egyrészes fürdőruhát is. De egyébként nem rossz! Lehet, hogy még veszek is majd egyet, ha lesz méretben.
2022. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
2 es a világ legcukibb nője.🤩
2022. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 honnan tudod ki a kettes? Elég sokan hordanak bikinit XD
2022. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja csak sejtem. Ő egy bikinis szívrabló lehet.
2022. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
B.sszátok meg nem látjátok a feliratot LÁNYKA fürdőruha. A fétis egy dolog, de a pedofil f.szokat nyakon kellene vágni péklapáttal.
2022. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Nem vagyok pedofil. Egyrészt azért ezt a fürdőruhát küldtem, mert alacsony vagyok és vékony, vagyis a lány méret a jó rám, nem pedig a női. Másrészt pedig 18 éves vagyok, ezért nem lenne gáz, ha egy 16 éves lányt vonzónak találnék, de amúgy ilyenről nem is volt szó. Úgyhogy nincs igazad.

2022. nov. 18. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!