Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom undorodik a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom undorodik a nemi szervemtől. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A nagyajkam tényleg elég nagy és kilóg. Az egész puncim nem szép ha összességében ránézünk,úgynevezett saláta punci..

Én sem voltam oda soha érte de elviseltem. A legújabb párommal két hónapja élünk szexuális életet.. Nagyon szerelmesek lettünk egymásba, azt hittem a szexuális életünk is csúcs lesz, mert izzik köztünk a kémia. Az első együttlétünk után megjegyezte, hogy még nem látott ilyen vaginát, az enyém nagyon furcsa, és rá is kérdezett nincs e valamilyen genetikai rendellenességem, betegségem. Én mondtam, hogy semmi ilyenről nem tudok, persze baromi kellemetlenül éreztem magam, mert a korábbi partnereim sosem tettek megjegyzést. Azóta többször is lefeküdtünk és érzem, emiatt nem jó köztünk a szex. Tegnap este együtt zuhanyoztunk és megjegyezte,hogy olyan mintha egy kisfiú kukija lógna ki a lábam között. Ő ezen jót nevetett, én meg majdnem sírva fakadtam, mert nekem megalázó megjegyzés volt..Amúgy egy áldott jó ember, emiatt nem haragszom rá,sőt ha férfi lennék engem is lehet,hogy letaglózna..Érzem,hogy a szexuális életünk nem fog javulni,mert a páromat ez a szépséghiba frusztrálja.. Már azon gondolkozom, hogy plasztikai műtétet végeztetek a területen, hogy szép legyen és ezt kapja tőlem Karácsonyra. Ez megoldás lehetne?


2022. nov. 21. 20:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy paraszt. Én biztos szakítanék vele. Ha szeretjük a párunk nem alázzuk meg, nem vesszük el az önbizalmát..
2022. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle puncit láttam már, de csúnyát még nem. Most ez a kérdés vagy kamu, vagy rettenetes nagy faszparaszt a párod.
2022. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem nem tűnik egy áldott jó embernek. Lehet, hogy nem szándékosan bánt meg, de attól még bunkóság a részéről. A hiba nem benned van, hanem benne.
2022. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
Hány évesek vagytok s mióta vagytok együtt?
2022. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok a párom pedig 35 éves lesz.
2022. nov. 21. 20:18
 6/36 A kérdező kommentje:
Öt és fél hónapja ismerkedtünk meg, de 3 hónapja vagyunk egy pár
2022. nov. 21. 20:19
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Amiről beszélsz, az nem a vaginád, hanem a vulvád.


Baromságnak tartom akár férfiak, akár nők részéről salátának nevezni, undorító, degredáló kifejezés.


A nők nemi szerve, ugyanúgy, mint a férfiaké, sokféleképpen nézhet ki. A tiéd valószínűleg nagyon is tetszene sok férfinak.


Ha tényleg szerelmes, akkor meg nem is értem, akit szeretünk, akibe szerelmesek vagyunk, azt vonzónak látjuk. Nekem is volt exem, akinek amikor először megláttam a péniszét, kicsit elcsodálkoztam, erre gyorsan mondta, hogy igen, hát ez ilyen, eléggé balra görbül. (És tényleg.) Én meg nem azért csodálkoztam, hanem azért, mert körülmetélt volt. De egy pillanatig nem találtam csúnyának egyik "jellemzőt" sem.


Nem is értem, a nőket annyi minden miatt bántják, miért találták ki ezt a *saláta punci* dolgot. Akkor én meg mondtam volna az exem péniszére, hogy hámozott, balra görbülő banán? Meh...

2022. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod én is 35 vagyok,de ilyet soha nem mondanék nőnek..Hogy érzed van jövője a kapcsolatnak?Neked mennyire esik rosszul?
2022. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne plasztikáztass..Komolyan mondom..Aki így nem tud szeretni az máshogy sem fog.Légy önmagad!
2022. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is ilyen a puncim, a kisajkak kilógnak, de soha nem kaptam rá beszólást, marha rosszul esne. De az biztos hogy valaki miatt aki beszólt nem műteném meg. Nyilván a te tested, de szerintem ha emiatt nem jó a szexuális életetek, plusz az önbizalmad a kukában, én elgondolkoznék ez tényleg mekkora szerelem lehet
2022. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!