Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom undorodik a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom undorodik a nemi szervemtől. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A nagyajkam tényleg elég nagy és kilóg. Az egész puncim nem szép ha összességében ránézünk,úgynevezett saláta punci..

Én sem voltam oda soha érte de elviseltem. A legújabb párommal két hónapja élünk szexuális életet.. Nagyon szerelmesek lettünk egymásba, azt hittem a szexuális életünk is csúcs lesz, mert izzik köztünk a kémia. Az első együttlétünk után megjegyezte, hogy még nem látott ilyen vaginát, az enyém nagyon furcsa, és rá is kérdezett nincs e valamilyen genetikai rendellenességem, betegségem. Én mondtam, hogy semmi ilyenről nem tudok, persze baromi kellemetlenül éreztem magam, mert a korábbi partnereim sosem tettek megjegyzést. Azóta többször is lefeküdtünk és érzem, emiatt nem jó köztünk a szex. Tegnap este együtt zuhanyoztunk és megjegyezte,hogy olyan mintha egy kisfiú kukija lógna ki a lábam között. Ő ezen jót nevetett, én meg majdnem sírva fakadtam, mert nekem megalázó megjegyzés volt..Amúgy egy áldott jó ember, emiatt nem haragszom rá,sőt ha férfi lennék engem is lehet,hogy letaglózna..Érzem,hogy a szexuális életünk nem fog javulni,mert a páromat ez a szépséghiba frusztrálja.. Már azon gondolkozom, hogy plasztikai műtétet végeztetek a területen, hogy szép legyen és ezt kapja tőlem Karácsonyra. Ez megoldás lehetne?


2022. nov. 21. 20:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%

Akkor majd abba fog belekötni hogy nem jó a műtét, várni kell amíg lehet csinálni megint... Esetleg pár év múlva lógni fog a mellet. Kicsi vagy épp nagy, lehet pont ferde lesz neki a szád...

Milyen párkapcsolat az ahol nem tudjuk elfogadni a másik méretét, formáját, akármilyét? Valóban nem a legszebb egy saláta pina, de ez nem is szépségverseny hanem párkapcsolat.

2022. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
18%
Attól még hogy nem tetszik neki a szex lehetne jó, meg tud újazni, meg tud dugni, csókolózno veled s simogatni, ezelhez nem kell a puncid néznie. Szóval hagyjad csak nyugodtan a szar szexes kapcsolatot
2022. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%

12


"Valóban nem a legszebb egy saláta pina,"


Akkor ne szexelj, te szerencsétlen. Vagy kérdezd meg szex előtt a "jelölteket", hogy *saláta*-e az övék. Remélem, kapsz egy hatalmas maflást, akármilyen is nekik.

2022. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
76%
Ez áldott jó ember neked ezek után, aki ekkora gennyes paraszt módján beszól? Legyen már önbecsülésed! Ekkora fsszpó embert a föld nem hordott a hátán! Szét ütném azt a nyomorék szrhzi mocskos rhdt tetű fejét kérdező!
2022. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Láttam ilyen műtétet mert ugyan ez a problémája volt egy eléggé fiatal lánynak.

O érezte rosszul magát ezért minket oldalról le csíptek egy darabot, persze érzéstelenítés után.

Elég sok punci ilyen, bár engem nem zavar.

2022. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Hány nője volt 35 éves koráig hogy neki ez újdonság?

1?

2022. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi de ha ilyen miatt nem szeret téged annyira hogy szeretkezen veled, nem érdemel meg téged. Van gyereketek, szülés után kívánt téged?

Előre is bocsi.

2022. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
98%

Egy öt hónapos kapcsolatért nehogy bevállalj egy ilyen műtétet!!! Az a baj, hogy bármilyen cukimuki is a pasid, EQ-ja zéró, ilyet viccből sem mondunk senkinek. Minden ember számára érzékeny téma a nemi szerve, akkor meg különösen, ha amúgy sem tetszik önmagának sem. Ez az ember le fogja rombolni az önbecsülésed. Te mondtad, hogy az exeid még megjegyzést sem tettek rá, ez a normális hozzáállás. Ha belegondolok, nekem még laza kapcsolatban sem mondott soha senki semmi sértő dolgot a külsőmre, pedig hidd el, bőven lehetne mit, nagy tétje sem lett volna, hisz volt, akivel amúgy is alig találkoztunk, de mégsem. Minél tovább maradsz egy ilyen "mókamikivel", aki baromira humorosnak érzi magát, annál rosszabbul fogod érezni magad.

40n

2022. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
70%

13# Ömlik a frusztráció belőled. Ha hazudik akkor sem lesz szebb. Elfogadjuk kész. A válasz többi része le sem jön neked...

Sajnálom a keseredettséged.

2022. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
83%

19


Óriási tévedésben vagy. Semmiféle frusztráció nincs bennem, én kifejezetten szépnek látom a nemiszervem, képzeld. És mivel szülés után lettek csak hosszabbak a kisajkaim a nagyajkaknál, nekem volt mindkét féle. :)))

2022. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!