Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől számít egy lány k*rvának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől számít egy lány k*rvának az ágyban?

Figyelt kérdés
Mik azok a jellemzők, cselekedetek stb, amire ezt mondjátok? :D
2022. nov. 23. 07:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
A k.rva pénzért dug ennyi!
2022. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem te direkt értetted félre a kérdést :D
2022. nov. 23. 07:38
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, te tetted fel rosszúl!

A krva pénzért dug!

Te a a rbnc kodásra gondolsz!

2022. nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg direkt értetted félre. :D
2022. nov. 23. 07:41
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem azt hogy odaadó a szexben és bevállalós
2022. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5ös. Akkor szerinted a legtöbb nő aki odaadó és bevállalós az mind kurvás?? Hát akkor én vagyok eltévedve..
2022. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Igazából vannak olyan dolgok és megjegyzések amivel engem pl nagyon be lehet indítani és tényleg nem kell nagy dologra gondolni.


De szerintem ha egy lány érezteti, hogy kb mindenben benne van és bevállalós a partnerével az roppant izgató lehet és még az is, ha ki meri élni magát és nem zárkózik el egy vágya elől csak azért mert a társadalom hogy itéli ezt meg.


Szóval összeségében ha meg meri élni a szexualitást és sok mindenben benne van, akkor ez elmondható. Persze jó értelemben.

2022. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Úgy gondolom, ha ezeket a "qrvás" dolgokat az àgyban a pároddal, férjeddel csinálod, nem lesz pejoratív. Mindegy, hogy milyen mocskos a szex, a pasik szeretik látni, érezni hogy benne vagy az ilyenekben is. De csak, ha tényleg èlvezed, s nem csak a kedvükért teszed.
2022. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem curvásnak, kihívónak mondanám.. Volt egyszer egy nálam 12 évvel fiatalabb lány laza kapcsolatban voltunk, korábban visszafogott volt, de egyszer elkapta a hangulat, oldalra fektetett oda tette a fenekét az ölembe és közölte hogy most "oda" szeretné ne aggódjak már felkészült csak nem akarta mondani... Picit meglepődtem.
2022. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!

Még egyszer fussunk neki!

A krva pénzért, ellenszolgáltatásért teszi a dolgát!

A RBNC akiről Te beszélsz!

2022. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!