Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » T i belemennétek abba, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T i belemennétek abba, ha a lány azt akarná, hogy gumi nélkül csináljátok ? Igaz, még frissebb a kapcsolat, de nem 1-2 napos természetesen. Nekem feldobta az ötletet, de egyelőre nem mentem még bele.

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, volt már kapcsolatom előtte is, de velük mind gumival csináltuk.

Véleményetekre lennék kíváncsi!

Köszönöm szépen!



2022. nov. 23. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Csak gumi nélkül szexelek
2022. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem védekezik mással, akkor ne
2022. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Csak attól h gumi nélkül csináljátok még nem leszel beteg, vagy ő terhes. Mi rendzseres gumi nélkül szeretkeztünk, max nem benne élvezel el, és nem lesz baj. Nagyon kicsi az esélye. Ha tudom h a lány egészséges, simán belemennék gumi nélkül.
2022. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Persze, en siman benne lennek!
2022. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Tablettás csajokkal esetleg, de ott is csak a megbízhatóakkal. Amúgy ne. Meg amúgy is, összeszedhetsz mindenféle szart.
2022. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Először csak gumival aztán majd megbeszéljük hogy legyen a védelem
2022. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, ha valaki ezt erőlteti, akkor nem elég felelősségteljes. Inkább keresnék valakit, akivel egyezik a nézőpontunk.
2022. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Biztos hogy nem. Tabi ide vagy oda, de amíg nem ismerem ki, nem kockaztatok semmilyen nyavaját
2022. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
kitudja kivel volt előttem, vagy velem párhuzamosan kivel csinálhatja még gumi nélkül. először legyen tényleg biztos a csaj, aztán elhagynám a gumit.
2022. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Eddig egy kivételével az összes pasimmal csináltuk gumi nélkül. Mindegyiknek én mondtam, hogy mikor lehet gumi nélkül, pedig az első alatt kezdtem tablettát szedni és akkor sem hagytam abba, amikor nem volt párom.


Szóval nem tudom mire vársz? Ha együtt vagytok egy ideje és a csajban megbízol akkor miért ne. Sokkal jobb gumi nélkül.

Volt aki már korábban szerette volna gumi nélkül, de én vártam ki és van akit én leptem meg a kérdésemmel.


Ezt meg kell beszélni, mindkét félnek egyet kell értenie benne. Mond el az aggájaidat, hallgasd meg az érveit.

2022. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!