Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezetes a szex mi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezetes a szex mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Régebben sokat maszturbáltam és kevesebb szexuális élményem volt, ezáltal a szex már nem is olyan volt de ha mégis sikerült elmennem csak egy pózban sikerült úgy ahogy magamnak is csináltam(lovagló). A puncim bal oldala rendkívül érzékeny lett ott kapott a legtöbb ingerlést, viszont máshol semmi. Úgy érzem hogy valami gond lehet a csiklómmal, egy bizonyos részen még kellemetlen is ha hozzáérnek vagy én magamnak, az ujjazásról ne is beszéljünk kicsit fájó és rossz érzésnek mondanám ha csinálják meg ha én is semmilyen élvezetet nem ad. Szex közben van amikor sikerül elmennem csiklóval de csakis úgy ahogy megszoktam már és ez zavaró..

mi lehet a gond?


2022. nov. 24. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagyon erősen kell már ingerelni, és ez okoz sérülést és azért fáj.
2022. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
nem hiszem, hogy a maszti miatt van. a nemi szerveket normál maszti keretein belül nem lehet "elhasználni" akkor sem, ha sűrűn csinálod.
2022. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vékony a pötse és nem érzed eléggé?
2022. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!