Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesen lehetetlen manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegedipatrik666 kérdése:

Teljesen lehetetlen manapság találni egy olyan nőt aki nem borotválja magát?

Figyelt kérdés
Igen én az a fajta "régi módi" srác vagyok aki szereti a természtességet és vonzónak találja ha egy nő nem borotválja magát (főként intim, hónalj) számomra ez szexi és nagyon vonzó, gondoljon mindenki amit akar, lehet gúnyolódni nyugodtan! 25F

2022. nov. 27. 01:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én hozzá se nyúlok általában. Nyáron, bikiniszezon miatt vágom felére, amugy teljesen természetes. Imádom a puhaságát, nincs irritáció, télen melegít, s nekem jobban tetszik. Egyszer vakbélműtét miatt volt borotválva orvosilag, hát tükörbe se tudtam nézni. Alig vártam, hogy kinőjön.
2022. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!