Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mellbimbópiercing nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellbimbópiercing nagyon kicsi melleken? Jobb vagy rosszabb lenne tőle?

Figyelt kérdés
Illetve van itt valki, akinek szintén kicsi mellei vannak (de tényleg kicsik) és csináltaott? Megbántátok vagy azóta kevésbé utáljátok a melleteket? (Ha előtte se utáltátok, akkor bocsi, magamból indulok ki.)

2022. dec. 2. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van a bal mellemben, de nálad mit jelent a tényleg kicsi?
2022. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk ilyesmi: [link]
2022. dec. 2. 23:36
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Akkor csak bimbód van, inkább ne!
2022. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Én kimondottan a csak bimbóval rendelkező lányokat szeretem.
2022. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Gyönyörüek a picike mellek, nagyon izgatoak. Kár lenne bármiféle beavatkozással torzitani.
2022. dec. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem arról van szó gyerekek, hogy ki szereti a kis melleit, vagy sem, hanem arról, hogy ilyen pici női mellre is érdemes-e pc-t rakatni.

Kérdésre a válasz amúgy, hogy ha te úgy látod jónak, szeretnél bimbó pc-t, nyilván a te döntésed, nekünk semmi beleszólási jogunk, ha te szeretnél, annak tényleg örülnék, ha te boldog lennél vele, de az inkább nagyobb melleken mutat jobban.

Nyilván nekem viszonylag nagy mellem van, már gondolkoztam is ezen hogy rakassak-e pc-t, de sokmindenen elgondolkoztam, például ha lesz gyerekem, hogyan fogom szoptatni.

Lehet hogy talán szép és szexisen mutat, de egészségügyi szempontból nem kifejezetten ajánlatos.

Nekem szubjektív véleményem.


29N

2022. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
A pc-nek semmi köze ahhoz hogy nagy v. kicsi a melled! Nem azért rakatod be, hanem mert önmagában ékszer. Fülbevalónál sincs hogy kis, vagy nagy fülekbe rakod.
2022. dec. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Most Pc rakás előtt és utána is lefeküdnék veled. 37F
2022. dec. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Ez olyan mint ha azt mondanád, hogy köverként legyen e tetoválásod.

A piercing is, a tetovàlás is önkifejezés aminek nincs köze a testi adottságaidhoz.

2022. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Piercerkent irom,hogy menj el egy NORMALIS szalonba,jarj utana a piercinges munkainak ha tudod Facebook oldalan nezd meg. Es ha ugy latod,hogy jol csinalja a dolgat,menj el hozza es kerdezd meg. Volt,hogy egy csajszinak azert nem tudtam mell pc-t csinalni,mert annyira kicsi volt a melle es a mellbimboja is,hogy nagyon hamar kimozogta volna magat a piercing. Igy feleslegesen nem akartam kiszurni neki,elmondtam oszinten es vegul o is belatta,mutatta,hogy barmilyen vekony szárút tennek bele neki,nem mutatna szepen mert tul kicsi hozza a mellbimboja IS. De ne keseredj el,menj el egy piercerhez,es o megfogja mondani ugyis.

2022. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!