Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 centis farokkal jobb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 centis farokkal jobb az élet mint egy 15 centissel?

Figyelt kérdés
Jobb az a tudat a fiúnak hogy neki nagy van, több lesz tőle az önbizalma, férfiasabbnak érzi magát emiatt? Meg a lányok is vonzóbbnak tartják ezeket a fiúkat?
2022. dec. 3. 08:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 15 cm és jó,20 cm-rel nem tudom mert akár hogy mértem nem lett 20 cm.
2022. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
"Meg a lányok is vonzóbbnak tartják ezeket a fiúkat?" - A méreted nincs a homlokodra írva, azaz nem. Amit nem látsz, az nem tehet vonzóbbá valakit.
2022. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Akinek 18-20 cm van és ráadásul húsfarka az biztos kevésbé szégyenlős

Pl az ilyenek szoktak a közös zuhanyzóban kifele fordulni és meztelen sétálnina szekrényükig

2022. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Lerágott csont, csak keresd vissza a temérdeknyi ilyen kérdést, és meglátod. Nem kell ismételtenspi 5 ször feltenni. Ha nyomorult vagy és van egy 20 cm es fszd, se érsz semmit. Használni kell tudni. Másik, hogy pont a 15 cm ami a legtöbb nőnek megfelel.
2022. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 20 centi körül van, de örülnék, ha csak 15 lenne, mert a barátnőmnek kicsit nagy az enyém.:/
2022. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
20 centi túl nagy, 15 tökéletes méret
2022. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak a farkad méretétől tudsz férfias lenni, ásd el magad. Lányok honnan tudnák mekkora, ha nem kérkedsz vele? Férfit nem a farka mérete testi férfivá, hanem a jellem, viselkedése, modora, és egyéb ilyen számodra ismeretlen fogalmak, amiről fogalmad sincs.
2022. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, nincs 20 centis farkam. Szerintem nagyon kicsi az esélye hogy erre választ kapsz, mert nem sok ember élt hosszú évekig 20 centis , majd/előtte 15 centis pénisszel.


Mellesleg a kommunikáció egy olyan dolog, amit az ember maxolt ki az összes élőlény közül. Szóval akármekkora is van neked, jó eséllyel találsz olyan csajt akinek megfelelő a méreted. Most nem azt mondom hogy tetováld a homlokodra az "My sausage is under 6 inch" feliratot (tudod angolul, mintha úgy kevésbé lenne gáz ilyesmi közlés ), de meg lehet beszélni ezt is


Amelyik csaj pedig forgatja a szemét vagy frigiden flegmázik azt koptasd le mert tiszteletlen vagy az empátia hiányzik belőle, esetleg simán infantilis.


(Férfi válaszoló )

2022. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Szia nem.hiszem hogy ez plusz önbizalmat ad :) egyébként sok nőnek túl nagy 20 és a felett főleg ha vastag is szóval néha csak a gond van vele de ennyi :) F
2022. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon jó lehet egy 20 centis farokkal élni, de mivel nekem nincs, így 🤷🏼‍♂️
2022. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!