Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tekint egy pasi arra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tekint egy pasi arra a nőre aki lefeküdt vele?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy tud rá úgy nézni mintha nem lett volna semmi?

2022. dec. 3. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
"Na, ez is megvolt"
2022. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyban függ attól szerintem, hogy milyen az illetővel a kapcsolata. Ha szimpla ismerősök akkor biztos eszébe jut amikor találkoznak, hogy "....." vele. Most az üres helyre gondold azt, hogy "jó volt" vagy " nem volt semmi extra" akármi ilyesmi ami meghatározza az együttléteket.


Persze ez is egyénfüggő. Nem egyforma ebben sem minden pasi.

2022. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy néz rá, akkor csak stirgula a többi mellet. Egyébként látszik a szemében, hogy kellemes a közérzete, kiegyensúlyozott, és érzelem tükröződik. Ez lehet szeretet, vagy akár szerelem is. Utóbbi első pár alkalom után kizárt.
2022. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen pasifüggő. Beszéltük is a haverokkal. Egy haverom például csak addig kíván egy nőt, amíg meg nem kapta. Utána már érdektelen neki. Én fordítva vagyok, szeretném újra és újra. De már semmiképpen nem közömbös, aki egyszer “megvolt”.
2022. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Olyankor van egy ✅ feje fölött és jöhet a következő
2022. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
De tapasztalat a nők hamarabb elfelejtik a dolgot fura utánna azzal talàlkozni akit megdugtál és nem szóltok egymáshoz többé😅 megfogadtam hogy munkahelyen nem megyek többé ilyenbe bele de hát a vágyak
2022. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na meg jól esik dicsekedni az irigykedő spanoknak na ez is meg volt
2022. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Sex után közvetlenül álltalában meztelenül tekint rám. Kicsivel utána szundizva. Miért kéne úgy mintha semmi nem történt volna? Nem értem a kérdést. 26L
2022. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz a következő
2022. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!