Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexel kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Nők és férfiak véleménye is érdekel
2022. dec. 3. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem tapasztalatból írom, de véleményt tudok mondani.


Sokan nagyon nincsenek tisztában azzal, hogy az anális szex egyáltalán nem úgy működik, mint a hagyományos. Sajnos sokan nem jutnak el arra, hogy utána nézzenek vagy olvassanak vagy szimplán csak gondolkozzanak. Pont valamelyik nap volt egy olyan kérdés aki olyan meglepetést akart, hogy csak váratlanul áttegyék a farkát szex közben.. ami nyilván nem egy működőképes dolog.


Nekem igazából egyáltalán nem lenne vele problémám de nem várom el és nem is követelem meg semmi, szerintem lehet élvezetes, ha a női fél is szeretné és talál benne örömet és tudja élvezni. Szerintem a legtöbben akik nem szeretik azért nem, mert fájdalmasnak tartják vagy nem megfelelően közelített feléjük ilyen téren az eddigi partnerük vagy partnereik.


Az anál is csak olyan, mint sok minden más. Lehet benne találni örömöt, de mindkét félnek egyaránt kell, hogy legyen rá hajlandósága és vágya, mert különben nem fog jól működni.

2022. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Az első kapcsolatomban próbáltam ki az akkori barátom kedvéért. Fontos a kellő ellazultság, sikosítás, előjáték, higiénia, kommunikáció közben és nem durr bele boom, mint a felnőttfilmekben.

Egy kedves és figyelmes partnerrel tud jó lenni. Az sem árt, ha megvan a fokozatosság. Első pár alkalommal csak popsi nyalás, majd ujjazás (egy ujj, két ujj), esetleg játékszer, ha az adott lány/nő is benne van.

Nálam azóta is szerepel a repertoárban, amolyan extraként és havi 1-3 alkalommal belefér szerintem.

Ami még fontos, hogy mindketten akarjátok és ne erőltess semmit a másikra, amit nem akar.

2022. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

férfi részről írom, egyszer próbáltam. Kifejezetten nem adott semmi pluszt, sőt .. másrészről meg azért undorított is a dolog kicsit, de megtettem .. i'am a sinner.

ne próbáljátok ki otthon.

2022. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Még nem próbáltam és nem is szeretném. Ha csak nem lesz olyan párom aki kifejezetten kér majd, hogy probaljuk ki, akkor sosem fogom egy végbélbe dugni a micsodám.


30F

2022. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Végbélrepedés, aranyér. Ha hagyod a pasidnak, ne rinyálj az orvosnál se. :D
2022. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülés végett írom, hogy nem azért tettem fel a kérdést, mert ki szeretném próbálni, hanem kíváncsi vagyok ki hogyan élte meg az anális szexet akár női akár férfi oldalról.
2022. dec. 3. 09:52
 7/9 Lazy Lover ***** válasza:
58%
2 jókat írt
2022. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, ha a behatoló nem kezdő, akkor élvezetes, különben borzasztó
2022. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevés tapasztalatom alapján nem mindegy milyen a partnered, és milyen a viszonyotok.

Először párkapcsolatban próbáltam, mindketten 0 tapasztalattal, nem volt rossz, de semmi extra. Annyira nem volt jo, hogy újra akarjam próbálni.

Következőleg egy szexkapcsolatban próbáltam, valószínűleg a partnerem volt már tapasztalata e téren. Ez már egy sokkal jobb élmény volt, élveztem az egészet.

Legutoljára mostani párkapcsolatomban próbáltuk, párom sem tapasztalt, csak azt hitte én élvezném. De egyáltalán nem élveztem, ő sem igazán, kellemetlen volt az egész.

Magamtól soem fordult meg a fejemben, hogy anális szexre vágyom, ezért nem is érdekel, hogy több tapasztalatot szerezzek a témában.

25/N

2022. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!