Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas nők, barátnők nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők, barátnők nektek volt olyan eset, hogy megcsaltátok a párotokat annak ellenére, hogy szerettétek őket és azóta is titokban maradt? Milyen élmény volt? Megbántátok vagy jó élmény volt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Összevesztünk és úgy mentem el egy buliba. Heves érzelmek kavarogtak bennem, sokat ittam és ott volt az a srác. Akkor jó volt, utána szégyelltem magam. Főleg amikor a barátom bocsánatot kért tőlem a buli után és fel se merült benne, hogy ne bízzon bennem. Nem mondtam el az ő érdekében, de többet nem teszek ilyet. Ez a büntetésem, hogy rossz a lelkiismeretem.
2022. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Mostani kapcsolatomban nem, de az expasim megcsaltam (utolsókat rúgta a kapcsolatunk, mivel kiderült hogy fűvel-fával kefélt mellettem). Titokban maradt, akkor már semleges érzés volt, mert egy utolsó utáni nekifutás volt még (az is kár volt már). Megbánni nem bántam meg, pont ezek miatt, de a szex nem volt valami nagy szám azzal, akivel félreléptem. Én amúgy addig, amíg szeretek valakit és úgy érzem ez kölcsönös, illetve megvan a tisztelet mindkét oldalról, nem szoktam kikacsintgatni semmilyen szinten, de a volt párommal akkor már nyilván szó nem volt tiszteletről, a szeretete is erősen kérdéses volt onnantól.
2022. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Én nem akarok senki felett pálcát törni, de aki igazán szereti a másikat, az soha, semmilyen helyzetben nem csalja meg.
2022. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nő a kapcsolatunkba. Lefeküdt vele és ezt el is mondta nekem.

Én nagyon kiakadtam, sírtam miatta és megalázva éreztem magam.

Pont kapóra jött aznap a kollégám. Egymásnak estünk hazavittem, 2-3 alkalommal voltunk még együtt, de eljöttem a cégtől mikor párom hozzám költözött.

2022. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akit igazan szerettem azt nem tudtam/tudom megcsalni!


1 exet bosszúból megcsaltam de vele eleve szar volt minden...ő megcsalt párszor aztán jött egy alkalom és én is.


Nem bántam meg!

2022. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!