Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kit kettyintettek már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit kettyintettek már meg céges karácsonyi buliban?

Figyelt kérdés
Itt a szezon, jöhetnek a sztorik. :)

2022. dec. 10. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Legtobbet utalom, nehogy mar belem tegyr
2022. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanaz mint az első

Ki nem állhatom az összeset nem hogy dugjak is velük

2022. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
senkit, nem is voltam ilyen helyeken
2022. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

A fonokom rendszeresen

N

2022. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Én nem, de a barátnőm terhes lett utána. Velem nem sokat szexelt akkoriban…
2022. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén csak azt tudom mondani amit az 1-es.alig várom hogy vége legyen a napnak, végre nem látom az unott pofájukat. Nem hogy dugjak is velük
2022. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
A feleségemet, párszor a főnöke megizélte.
2022. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Egy kolléganőmet egyszer sikerült felszedni. Nagyon jól nézett ki, szóval nem hittem, hogy van esélyem nála, illetve mivel haveri viszony volt köztünk, nem is így gondoltam rá. Szinglik voltunk, félrészegek, kívánósak. Csak haveri hülyéskedésnek indult. Az ölembe ült, én meg átkaroltam. Aztán így beszélgettünk a többiekkel. Az egyik furcsa beszólásnál összenéztünk, incselkedve, húzva a másikat. Az egyik kolléga le is fotózta ezt, a kép azóta is megvan. Aztán viccből hirtelen előrehajoltam és egy puszit toltam a szája felé. Nem húzta el az arcát, hanem belement. Erre brutál merevedésem lett, amit nyilván ő is érzett. Felálltunk, elmentünk piáért. A derekán tartottam a kezem. A csaj amúgy 30 centivel kisebb nálam, de valahogy pont jó volt a méretbeli összhang.


Aztán megkérdeztem, hogy felmenjünk a szobába? Fogtam egy üveg bort, és mentünk. A szex jó volt, bár egy kicsit passzív volt. Nem voltam szerelmes, egy kicsit sem. Tudtam, hogy folytatás sem lesz, szóval nyugodtan produkáltam magam. Először is alaposan felizgattam, aztán megdugtam a falnak nyomva. Utána kinyaltam, ujjaztam, ettől ismét elment. Végül hanyatt feküdtem és meglovagolt. Zárásképpen megittuk az üveg bort, közben olyan baromságokról beszélgettünk, hogy milyen üzleti sikereket értünk el az évben. Egy pillanat alatt ismét csak haverok voltunk. Egyébként a mai napig jóban vagyunk, kb félévente találkozunk.

2022. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!