Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elég a szex ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég a szex ?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akit nagyon kívánok. De nem lehet semi köztünk. Párkapcsolatban élünk mind ketten. De egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből nagyon vonzódom hozzá és ha csak rá gondolok mar teljesen kész vagyok. A párom viszont csak 2-3 naponta akar. Nekem ez nagyon kevés mondtam már neki többször próbálkoztam sok mindennel de hiába neki nincs több együttlétre igénye. Elmúlik ez az erős szexuális vonzalom ..vágy ? Vagy le csillapodik valaha ? (Páromat nem szeretném megcsalni ) 29N

2022. dec. 12. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Masztizz. Mindenki ezt csinálja, aki nem akar félrelépni.
2022. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 StevenUp ***** válasza:
76%

Igazából a párod kevés hozzád.

Valami más, pénz, lakás, stb. Tart mellette téged és most ezért vagy dilemmában, mert szeretnél jókat szexelni de akkor meg jó eséllyel buknád a szállást ahol meghúzod magad.

Ha valami ilyen nem lenne a háttérben már rég félreléptél volna. Innentől ez a részedről már csak rinya és időhúzás... Úgyis félre fogsz dugni, úgyis kiderül aztán pakolhatsz is...

2022. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A pàrod egy puhapöcs nem FFI, nem illetek össze....f
2022. dec. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a mondást a férfiakra - éhes makkal disznókat álmodsz 😅 Na baby, nálad is ez ütött be fordítva, kielégületlen vagy, nem kapod meg amit szeretnél persze hogy elkezdesz állandóan másra rágerjedni. Ha otthon éheztetnek és két naponta adnak hamit akkor nem vágynál minden bolt, étterem előtt kajára?
2022. dec. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig meg fogod csalni, csak idő kérdése
2022. dec. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megcsalnád ha az a csávó akit kívánsz előtted állna meztelenül és merev farokkal az biztos. Ha így benne lennél mindenhogy bennelennél mással.
2022. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha sokszor találkozol vele,nem fog elmúlni.
2022. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!