Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori szexualitás kategóriáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori szexualitás kategóriában tutira igaz barátokra lelsz?

Figyelt kérdés
2022. dec. 17. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ritka...
2022. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én is a ritkát mondanám.

Eddig két emberrel találkoztam innen, de ezeket 2-3 hónapos beszélgetések előzték meg.

2022. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
Vagy rejszolópajtàsokra 12perc erejéig.
2022. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem gyakori, inkább ritka. A legtöbben itt nem barátságot keresnek, hanem inkább vagy csak itt vannak vagy csak szexuális dolgokról akarnak a másikkal írogatni, amivel nincs baj, csak sokan nem tartják tiszteletben, ha a másik nem akar.


Nekem például nincs ellenemre a szimpla beszélgetés sem, de nem szoktam senkit sem zargatni, mert szerintem nem nagyon szeretetnek velem beszélgetni az emberek.

2022. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 19:02


Tapasztalataim alapján eltünnek az emberek,képtelenek fentartani a komunikációt..

2022. dec. 17. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem ezt honnan vetted. Szerintem az a legritkább, ha itt az alakul.
2022. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!