Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok ti mit éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok ti mit éreztek lelkileg, amikor a barátnőtök mással van?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem nézni ahogy más testét élvezi
2022. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Megaláztatást, és szexuális izgalmat.
2022. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Farokizu szajjal jon haza spermas puncival es azzal a szajjal csokol, azzal a nedves nunival ul a szamra, mikozben elmeseli higy elvezett egy igazi ferfi igazi farkan, es jatszik kozben az en pici farkammal, mikizben azt ecseteli, h ezt a semmit nem h nem elvezi, de nem is erzi, csak megengedi nega h hozzadorgoljem, esetlen par percre bedugjam, azt is unott arccal teve.
2022. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vagyok cuckold, de pl. preferálom a 2 férfi 1 nő felállást.


Ott is van, hogy hagyom, hogy a párom és az aktuális harmadik csak egymással foglalkozzanak.


Bennem ilyenkor némi féltékenység keveredik az izgalommal, és az örömmel, hogy most azért élvezi a másik férfit, mert én ezt lehetővé tettem a számára.


34/F


( A Jelenlegi párom nem nyitott erre sajnos, szóval nem keresünk pasit, ezért ne írjatok privit)

2022. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Mivel előttem még nem volt fiúja és szexuális kapcsolata sem, ezért imádom, hogy megadhatom neki azt amire szerintem titokban minden nő vágyik (hogy bárkivel, bárhol, bármikor lefekhessen anélkül, hogy k*rvának titulálnák).

Imádom, hogy jobban élvezi más pasi vastag szerszámát és ennek hangot is ad. Imádom hogy kielégíthetem egy másik pasi által és eközben erősítem az önbizalmát is.

2022. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromi nagy szexuális izgalmat.
2022. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Büszkeséget, hogy a nőmmel én ezt megtehetem!
2022. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Megalázást és izgalmat.

Ha azt mondod, hogy most fordítsunk és neked lesz szeretőd és az asszony nem léphet félre, és ebbe bele is megy, akkor az nem cuckold, hanem nyitott házasság. De akkor is nyitott házasság (vagy kapcsolat), ha mindketten tarthattok szeretőt.

De ha csak a nőnek lehet szeretője, akkor ez nem egy egyenrangú kapcsolat és a pár férfi tagja mindegy egyes félrekefélésnél meg van alázva.

2022. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenységet és izgalmat egyszerre.Attol olyan baromi izgató hogy kicsit rossz érzés hogy más faszát èlvezi.
2022. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!