Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud elélvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud elélvezni a pasim szex közben, csak utána ha ő veri magának?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 17:51
1 2
 11/16 Hans Pötterman ***** válasza:
De különben semmit nem tudunk a körülményekről, kérdező kifejthetnéd bővebben is. Egy hosszú kapcsolatban is előjöhetnek ilyen problémák, ha túlságosan csak rutinból mennek az együttlétek. (Ez van nálam is pl..)
2022. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Azt nem tudom, csak azt hogy én szopáskor nem tudok elélvezni.

Nem... nem azért mert rosszul csinálja a barátnőm, semelyik barátnőmnél nem ment. Az okát passzolom...

2022. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gondolom ebben az élményben már sokszor volt részed (, hogy te ott fekszel mellette , a dugást abbahagyta és kiveri). Egy dolgot megirnál? Milyen sebességü a mozgása dugásnál és milyen amikor veri?
2022. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
6-os: Az nem tünt fel, hogy nem impotenciárol van szo? Rendes dugásnál nem tud elélvezni faszveréssel meg igen.
2022. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%

Pedig, szerintem ennek egyértelmű oka az, hogy hozzá van szokva nagyon ahhoz, hogy magának csinálja és idegen/ismeretlen érzés számára a punci vagy egy lány keze, szája. Nyilván ez a dolog orvosolható és nem következik a sok maszturbációból mindenkinél ez, de igazából tény, hogyha maszturbálással el tud élvezni a barátnőtől pedig nem, hogy megszokta a saját kezeit.


Ez javítható valamelyest, ha csökkenti a maszturbációt és megbeszélitek, hogy kellemes számára. Mármint oké, hogy mondjuk te csinálod neki kézzel/szájjal, de fontos lenne, hogy mennyire szorítsd, milyen ütembe, milyen gyorsan stb. vagy szopásnál akár ugyan ez.



Szóval ne írjatok már hülyeségeket. Viszont abban biztos vagyok, hogy ezen csak türelemmel fogtok tudni változtatni.

2022. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha ugy all a dolog az aktus elott minel tobb ido teljen el mikor kivered...

Kettő:Válts pozt, pl. lany hason osszezart lábak,hatulrol tedd be szukebb lesz a hüvely, vagy ugyanez hatzlrol oldalról ...jobban stimulál.

Vagy csak a makkod rakd be es huzogasd ,kerd meg a parod hogy szoritsa ossze , akkor a huvely zaroizma szinten segit...

2023. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!