Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretném kipróbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném kipróbálni a szaunát, viszont úgy hallottam, hogy ott meztelenül kell lenni, ami azért gond, mivel nekem elég kicsi a péniszem, legalábbis szerintem. Szerintetek ciki lesz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kapunk törölközőt, de zuhanynál, merülő medencénél mégiscsak meztelenül lennék.

2022. dec. 23. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
És? Szaunázni akarsz vagy mutogatni magad?
2022. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. A szauna nem erről szól. Én éltem (és szaunáztam) Svédországban. Ott a 15 évestől a 70+ig együtt szaunázik mindenki. És nem egymás testi adottságait vizsgálják.
2022. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom hol akarsz szaunnázni, de Mo-on elég kevés helyen van ruha nélküli. A legtöbb fördöruhás.
2022. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy pl Debrecenben ruha nélküli.
2022. dec. 23. 16:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít ez a szaunában. Tehát nem fogja senki sem szóvá tenni, hogy "nézzétek milyen kicsi farka van!"

Meg ott lesz mindenféle ember, kisfarkú, nagyfarkú, csupasz, szőrös, körülmetélt stb...


Leveszed a gatyád, magad alá teríted a törölközőt vagy lepedőt, vagy

magadra is tekerheted, csak az elég kényelmetlen abban a melegben, aztán lezuhanyzol, utána visszaveszed a gatyád és kész. Senki sem fog foglalkozni a farkad méretével.


Amúgy hány éves vagy?

2022. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

20 éves

2022. dec. 23. 16:55
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Én sokszor voltam, mert uszodákban van, de mindenhol fürdőruhában voltak.
2022. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Én álló farokkal is elvoltam bent elso alkalmakkor, mikor velem szemben fekudt egy vonzo meztelen no, szep nagy bimboudvarokkal, es szep termeszetes szoros nunival, pont smi a gyengem, senki nem hitte h all, mert olyan kicsi ugy is. Elorefolve senkinek sem tunt fel. Kimenni volt gaz, mev kellett varnom, h osszemenjen, na akkor 6cm kb.

Es senki sem rohogott, pedig nem takargattam. ;)

2022. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Olyan, mint a naturizmus, a meztelen test kultúra. Nem azért csinálod, és vágysz rá, mert meztelen embereket akarsz nézegetni. Mert meztelenül jó érzés. Senki nem fog nézegetni. Sőt, ha bántóan nézegetsz másokat, ki is utasíthatnak. A "beszólásokról" nem is beszélve. A sárvári szauna is textil mentes. Csak egy lepedő alád, aztán eldöntöd, mennyit mutatsz. Gyönyörű nőket láthatsz meztelenül, de ez másról szól.
2022. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Magyarországon nincs meztelen szauna nagyon, de ha van is, a kutyát nem fogja érdekelni a tested.
2022. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!