Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretném kipróbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném kipróbálni a szaunát, viszont úgy hallottam, hogy ott meztelenül kell lenni, ami azért gond, mivel nekem elég kicsi a péniszem, legalábbis szerintem. Szerintetek ciki lesz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kapunk törölközőt, de zuhanynál, merülő medencénél mégiscsak meztelenül lennék.

2022. dec. 23. 16:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyaroroszágon (szerencsére) egyre több "meztelen szauna" van, például a debreceni Aquaticum is - ahogy a kérdező írta -, de az előttem válaszolók hozzászólásaiból is kitűnik, hogy senki nem a méreteidet fogja ott csekkolni, így nyugodtan kipróbálhatod és elengedheted magad. Talán ne egyedül menj elsőre, hogy a társaságodban lévő valamelyest elvonja a figyelmedet, hátha úgy komfortosabban érzed majd magad!
2022. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek ott mindenfélék, kisfarkúak is. Lehet, hogy látsz még a tiédnél is kisebbet, vagy esetleg rájössz, hogy a tiéd átlagos. Abszolút semmit nem változtat az én életemen az, ha bárki bármennyi ruhában vagy anélkül meglátja bármelyik testrészemet, és bármit is gondol róla. Hát akkor gondoljon csak nyugodtan, engem teljesen hidegen hagy.
2022. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

1. A szaunát eleve meztelenül kell használni. Amit fürdőruhában használnak az nem szauna, hanem valami más, pl. melegedő.

2. A szaunában nem egymást bámuljuk és a lőtéri papírkutyát sem érdekli, hogy milyen a másiknak. (Vagy ha mégis, akkor nagyon rossz helyre tévedtél.)

2023. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező!

Ha neked az egészben csak az a fontos, hogy "muszáj" levenni a fürdőruhát, továbbá ha frusztrál, ha valakinek nagyobb/vastagabb/tekintélyesebb a szerszáma mit a tiéd, akkor előzd meg a bajt.

Ne járj szaunába!

2023. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mooti ***** válasza:
89%

Magyar szaunában ahol jártam mind textilmentes volt. A szauna kultúrában nem is illik bele semmilyen ruhanemű. A szaunavilágokban meg mindenki eldöntheti, hogy felöltözik vagy sem. Én special soha nem

Veszek fel semmit ott. Mikor a pihenőágyakon vagyok csak alattam van lepedő vagy törölköző. Ez is hozzá tarzozik szerintem a szaunázáshoz.

2023. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szaunáznál, ne menj fűrdőruhás szaunába. A szaunában a fűrdőruhából a festék miatt a bőrödre kerűlnek a méreganyagok. Amelyik nem nudista szaunák, azok nem szaunák.
2023. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#16: Nem is a festék a fő baj. Egyrészt a fürdőruhák műszálas anyagok, amik hő hatására mérgező anyagokat engednek, másrészt a fürdőruhával beviszik a vendégek a klóros vizet a medencéből és ez a klór kipárologva sem egészséges. Illetve a fürdőruha alatt nem tud a test megfelelően izzadni, ami szintén nem szerencsés. Összességében a meztelen szauna nagyon egészséges, a fürdőruhás pedig egészségtelen.
2023. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17-es. Köszönöm a kiigazítást. Ugyan ezt akartam. Hallottam ilyet, csak nem tudtam pontosan megfogalmazni. Én is kipróbálnám a szaunát, de csak meztelenül.
2023. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!