Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kérjek meg egy nőt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek meg egy nőt, hogy leszopjon?

Figyelt kérdés

Sosem szopott le senki. Ez lenne az első. Nőt keresek aki leszopna, de nem tudom hogy kérjem meg vagy hogyan vegyem rá. Valami tipp, tanács?



22f



2022. dec. 27. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy, ez nem így működik
2022. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Keress férfit, sokkal könnyebben találsz.
2022. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha már rá akarod venni az régen rossz. Illetve az is, ha csak ezért keresel valakit.


Ha ennyire ezt szeretnéd akkor menj el egy örömlányhoz az megcsinálja neked.

2022. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Kimesz a szemetegetohoz egy 5-osselna zsebedben es valogathatsz melyiket akarod megszopatni.
2022. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Először is mosd meg a lompost.
2022. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Prosti vagy barátnő, amelyik számodra jobb.
2022. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Randizni hìvsz egy nőt. Vagy megismered, vagy úgy teszel mint aki meg akarja ismerni. Alkalom adtán megcsókolod.

Második randin már randi közben csókolgatod, felhívod magadhoz, ki gombolod a nadrágod és finoman oda mutatsz a fejével, hogy vegye be. Kb ennyi.

2022. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Egyetlen nő volt az életemben, akinek mondtam, mert kb sosem csinálta, de a kinyalást igényelte, és meg is kapta minden alkalommal. Egyszerűen megmondtam neki, hogy legközelebb ő kényeztet engem, legalább néha legyen nekem is úgy jó, ahogyan én szeretném. Igent mondott, de amikor elővettem a farkamat, láttam rajta, hogy meg van sértve. Még sokáig együtt voltunk, és nem lett ebből rendszer. Aztán (egészen más miatt) szakítottam vele. Évekig írogatott, hogy annyiszor fog leszopni, ahányszor akarom, csak legyek vele, de hiába.

Az összes többi nőtől sosem kellett kérni. De én is mindet elvittem a nyelvemmel is. Ja, és ők se kérték.

2022. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
💸💸💸💸💸💸💸
2022. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Csak pénzzel ne legyél skót...
2022. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!