Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 37 éves vagyok, és már csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves vagyok, és már csak fizikai inger hatására marad tartós az erekcióm. Ebből lesz majd később a teljes merevedési zavar?

Figyelt kérdés

#szex #Erkecio
2022. dec. 27. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem sokkal rosszabb az, ha akkor is áll, amikor pont hogy nem akarod. 😅
2022. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
#1 Nőként írom, inkább álljon mindig, bármikor, mint hogy a csigabigát kelljen neki énekelgetni.
2022. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

"37 éves vagyok, és már csak fizikai inger hatására marad tartós az erekcióm"

ezzel mindenki így van, aki életében legalább háromszor látott már meztelen nőt. persze, az izgató látványtól elkezd állni, de azért fél órán át tartó meredezés nem lesz belőle. és mivel kábé minden szokványos tevékenység, amihez merev farok kell, egyúttal fizikai ingerléssel is jár, nincs is ebből gond.

hacsak nem arra gondolsz, hogy két másodperc szünet után egyből teljesen le is ereszt, mert az tényleg probléma.

2022. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2022. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!