Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik ebben a kategóriában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ebben a kategóriában ilyen 10+os orgazmus számot mondanak egy aktus alatt azok minek hazudnak?

Figyelt kérdés

Miért kell ilyet hazudni?

Miért jó másokat provokálni?

Még soha nem volt orgazmusod és csak be akarod mesélni magadnak hogy ne érezd hogy ekkora 0 vagy?

Vagy így akarsz palikat felszedni?



2022. dec. 28. 23:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
3%
Nem hazudnak,te hitetlen gy@kér , azért mert te ehhez egy nulla vagy nem kell ideh@nyni,gyàszkeret.
2022. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Na megérkezett az is aki elhiszi :)
2022. dec. 28. 23:54
 13/24 anonim ***** válasza:
60%

Én több olyat fogtam ki aki sorozatélvező volt. Volt egy lány,már attól elment hogy bedugtam. Ő tuti többször elment mint 10,el is ájult egy egy élvezés után.

Nem menőzésből írtam ki,volt akit hiába dugtam 2-3 orgazmusnál nem volt több neki 🤷🏼‍♂️

Ja,és az a 10 feletti orgazmusszám 2 óra alatt történt.


39 vagyok szóval nincs okom hazudozni ha valaki azt hinné kamu.

2022. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13as

Te lehet nem hazudsz meg nincs szándékodban de ugyan ez arról a lányról nem feltétlen mondható el. :/

2022. dec. 29. 00:25
 15/24 anonim ***** válasza:
59%

Ja,persze nem egy nő hazudik erről szerintem is. Én csak azt tudom amit megtapasztaltam.

Szerintem sokan a spriccelős orgazmusukról is kamuznak.

Én a 39 évem alatt több mint 30 nővel voltam,és érdekes egy se tudott…… bár részemről ez nem is volt elvárás 🤷🏼‍♂️

2022. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
37%
Savanyú a szőlő? 😁
2022. dec. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

Volt dolgom sokféle nővel. Sokan konkrétan soha nem élveznek el, de tényleg; pl van egy lány barátom, ő 36 éves, rengeteg, értsd több tucat pasija volt, férje van, egy barátom is megdugta, aki sportoló, 2 órán át döngette, 20 centis farka van, és mégsem.


Aztán van olyan is, mint egy szeretőm, akivel kellő ráhangolódás után, sok előjátékkal, a csiklóját magának izgatva el tud menni egyszer. De néha nem, ha nagyon gondolkodik vagy stresszel.


Aztán van olyan is, mint egy exbarátnőm, aki szerette a szexet, mindig el is tudott menni, de kellett neki legalább fél óra dugás, hogy felpörögjön.


Akkor van a feleségem, aki baromira gyorsan élvez el, 2-4 alkalommal 10 max 15 perc alatt. De utána kb érzéketlenné válik, és persze, fénykorunkban volt, hogy 6-8 orgazmusig jutottunk, de az a végén inkább szenvedés volt már csak, és nagy szünetek voltak benne.


Ezek az "elélveztem 10-20×" emberek szerintem azok, akik felizgatják magukat egy orgazmusközeli állapotba, aztán ott újra meg újra "elélveznek". Egyszer volt egy szerintem ilyen szexpartnerem, ő ilyenkor hangosan kommentálta is, hogy jajjDeKészVagyok! Én meg úgy voltam vele, hogy show, don't tell 😅


Mivel a női orgazmusnak nincsen szabványa úgy, mint a férfi orgazmusnak, ezért simán mondhatja valaki azt, hogy ja, elmentem 10×, miközben igazából olyan nagyon komoly orgazmusa egyszer sem volt, hiába sikoltozik meg veri magát.


Vagy csak én nem láttam még ilyet ;)

2022. dec. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%
Ha valaki azt mondja meg tud inni 10 sört egy óra alatt, vagy 5 hambit beküldeni az hazudik? Nem egyformák az emberek, van aki ilyen, van aki olyan. Létezik a multiorgazmus, avagy a sorozatorgazmus jelensége akiknél 10 orgazmus szinte csak bemelegítés. Na olyankor kell felkötnöd a nadrágot alaposan mert ott fél óra maszatolás édeskevés :)
2022. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16%
#18 az a baj, hogy tapasztaltunk már orgazmust. Amit a legtöbben orgazmusként azonosítunk, abból 10 nem hogy bemelegítés, hanem kifejezetten kellemetlen, mondhatnám kínzás lenne.
2022. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19

Na megjött a halus is. :D

2022. dec. 29. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!