Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hüvelyi orgazmus volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hüvelyi orgazmus volt?

Figyelt kérdés

Múltkor szeretkeztem a barátommal misszionárius pózban. Általában a kezemmel szoktam izgatni a csiklóm, de most nem csináltam. Csak a hasa alsó része ért hozzám majd éreztem hogy el fogok menni és el is mentem.

Van esély rá hogy ez hüvelyi orgazmus volt?



2022. dec. 28. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon úgy néz ki.
2022. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Az volt
2022. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Ez olyan mint a szerelem: ha beüt, akkor minden kétséget kizáróan tudni fogod mivel van dolgod.


Te pedig kételkedsz...

2022. dec. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Arról sem olvastam meggyőző kutatást, hogy egyáltalán ez egy létező dolog lenne. Köznapi értelemben igen, mert nem nyúlt a csiklódhoz közvetlen sem a kezével, sem a testével.

Más volt érzetre?

2022. dec. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az furcsa hogy ezt mástól kell megkérdezned.
2022. dec. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
#5 Mert ez is olyan mint itt a nok 60%-a (recskazo)
2022. dec. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
"éreztem hogy el is mentem" - hát ha érezted hogy orgazmusod volt akkor az volt, csak észreveszi az ember amikor élvez nem? :)
2022. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 Hat ha recskazo kisfarku pocs, akkor nem biztos, es mint latni tisztah hogy recskazo kisfaru pocs aki a pontot gyujti a kedesevel...
2022. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ez egy sima csikló orgazmus volt
febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csiklóorgazmus. Ha hüvelyi lett volna nyugi azt megérzed mert sokkal intenzívebb.
febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!