Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkeresők! Tudtok nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresők! Tudtok nekem olyan oldalt ajánlani ahol párok keresnek párokat vagy harmadik felet?

Figyelt kérdés
Par napja tettem ki egy hasonló kérdést, cssk valamiért törölték és nem tudtam lecsekkolni az oldalakat :)

2022. dec. 29. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Mindegyik szexpartner-kereső oldalon vannak párok is, eropolis, szexrandi, viszony.

Ettől még párcserés storyra a legjobb egy swinger. Adott a hely, az idő, 100% kamumentesen face to face azonnal lehet ismerkedni mindenféle előzetes variálás, szervezkedés nélkül. Egy este több párral beszéltek mint a neten a beérkező levéldömpingből öt év alatt szűrve a normális (és nem kamus) embereket. Egyszer próbáltunk a netről találni 3. játékost... hát siralmas volt a helyzet.

2022. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen mi is igy vagyunk vele hogy eloben jobb, de azt gondoltuk hogy neten több part tudunk csekkolni
2022. dec. 29. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

#2 bármekkora betűvel írjátok ki csak párok a beérkező levelek 80%-a pasiktól fog érkezni. A maradék 19%-ból lesz egy csomó kamus ("most nincs itt a párom, de találkozzunk először hármasban"), képgyűjtögető recskahuszár + a szimpla idióták illetve azok akik nem szimpik valamiért. 100 levélből 1 a "talán" kategória és még akkor is ügyesen kell szűrni a kamusokat.

Szóval nem lehetetlen csak rengeteg idő, energia. S még akkor is jön az hogy mikor, hol, mikor legyen az első ismerkedős randi stb. Ehhez képest lementek egy swingerbe és ott van 30-40 pár azonnal face to face.

2022. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahh értem. Köszönöm szépen
2022. dec. 29. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Goldengate.hu oldalon szinte csak olyanok vannak.
2022. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Neten 10ezerből 1 jön össze, már mondtam.

Kitartást, türelmet és Boldog Új Évet Kívánok

2022. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi is a goldengate-et ajánljuk, nagyjából 1 hónap (és vagy 1000 egyedülálló pasis levél), valamint pár sikertelen találkozó (csak a pasi jött el, mert a "párja" épp nem ér rá, 10+ éves képek, valótlan adatok...) után találtunk ott egy párt. Azóta volt már közös nyaralás, végig párcserével, többessel és kalandokkal, szóval csak türelem kell és szerencse, hogy nektek is összejöjjön.

Tippeket tudok adni, hogy mire érdemes odafigyelni a nagyobb siker érdekében.

2022. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Goldengate.hu ahogy a többiek is írták
2023. jan. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is Párként keresnénk, de nem igazán megy. A legtöbb kamus ahogy azt írták is már előttem...
2023. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy sokan kamusok.

Aki meg normálisan ismerkedne azt meg a párok pattintják le...

2023. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!