Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért kell a szexnel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kell a szexnel több? Miért várják el hogy szerese őket a partner ez olyan fontos ?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka az a nő aki kizárólag szexet keres és ezt ingyen teszi és nem pénzért.

Akár hány nőre rairok a tarskereso csopiban mind komoly rendes kapcsit akar .én meg csak laza kötetlen találkozgatast.

De az a fura sok pasi van így mint én szextarskereso csopiban kb 100 pasija jut 1 nő.

Nekünk ferfiaknak szextalik kellenek csak a nok igényelnek többet.



2022. dec. 29. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is kellettek érzelmek, hogy valakivel eljussak az ágyig. A közös szimpátia meg vonzodás csak egy dolog, de ha nincs mögötte más akkor az kevés.

Sokkal jobb és könnyebb egy olyan emberrel ágybabújni, akiről tudod, hogy szeret, tisztel és megbízhatsz benne (talán ez a legfontosabb).

2022. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
100%
Az én magyarázatom jóval egyszerűbb: mivel az ágyban a férfiak irányítanak, így minden úgy van, ahogy ők jónak gondolják, csak azt nem biztos, hogy mi is élvezzük. Magyarul a nőknek sokkal nehezebb jó partnert találni. Nincs annyi jó élmény, így jobban megvagyunk nélküle.
2022. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:

12#Én szex nélkül nem is tudnék élni ha nincs partner fizetek is érte.


Ezért én fel nem foghatom a női gondolkodást. Nekem ez a legfontosabb dolog nem egy 5od rangú cselekmény

2022. dec. 29. 22:54
 14/86 anonim ***** válasza:
100%
A társkereső nevében ott van, hogy társkereső. Talán nem ott kellene szexpartnert keresni. Sokan keresnek alkalmit, de ahhoz rossz helyen kutatsz. A filozófiai részt a többiek már megválaszolták.
2022. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl: férfi létemre dobott már nő azért , mert már 3x találkoztunk egymással és még csak a csókig jutottunk !

Tehát nekem is kellenek az érzelmek a kellő ismeretség , amihez bizony idő kell !

Nem mondom azt hogy kell hozzá fél év , de 3 találkozásnál több kell .

És talán nem is ugyanazzal a szándékkal találkoztunk egymással , mivel én ( komoly s tartalmas ) kapcsolatot kerestem , vagy is én hosszú távlatokban gondolkodtam .

2022. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:

14# miért akor hol lehet találni kalandra nőt?

Utcán nem fogom kerdezgetni 😀 se melohelyen

2022. dec. 30. 00:05
 17/86 anonim ***** válasza:
97%

Pont ez a lényeg, hogy a férfiak és a nők másként látják, hogy milyen a jó szex.


Neked elég egy lyuk, amit megdughatsz és láthatod közben a nőt, mert elég csinos és feláll rá... Ezért jársz prostihoz, mert neked nem kell semmi, hogy álljon a pöcök...


A nőknek kell előjáték törődés. A prosti csak azért tűri, mert fizetsz érte, de nem jó neki. Nem élvezi...

Egy nő nem akar csókolózni, simogatni, ujjazni, nyalni egy olyan pasival, akit csak úgy előhúzott a semmiből. Ezekhez a dolgokhoz több kell, mint hogy letold a gatyád. Egy nő nem indul be csak attól, hogy látja valaki farkát...


Igazából csak azt nem értem, hogy miért nem lehet ezt elfogadni. Már eleve ez a kérdés is az mutatja, hogy mennyire buta, ösztön lény vagy, aki még csak gondolkodni sem hajlandó rajta, mert neki van farka és akkor mindenkinek hanyatt kellene dobnia magát az egódtól.

Pontosan ilyen önző és sekélyes a legtöbb ilyen pasi az ágyban és őszintén szerencsések a prostik, hogy nekik legalább fizettek érte, mert egy ilyen menet után csak lehúzva érzem magam és szomorú, hogy a kelleténél többször fut ilyenbe az ember...


Van kivétel, csak keresni kell. Csak pont ez a baj, hogy lusták vagytok és csak dugnátok, eszetek, kitartás pedig semmi.

Szerencsétek van, hogy léteznek fizetősek, meg őszintén nekünk is, mert még a végén elkezdenétek őrjöngeni vagy ilyesmi...

2022. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 A kérdező kommentje:

17# smarolni nem fogok prostival valóban. oda azért jár az ember hogy kiloje ami benne van mert magamnak hiába csinálom napi tobbszor .teljesen más igazi hús vér nővel.

Utána olyan könnyebbnek érzem magam nyugodtnak és kiegyensúlyozottnak.


Ha magamnak csinálom az nem ilyen meg amúgy van egy szilikon szexbabam is vele jobb mint ha a markommal csinálnám de nem hozza ő se az egész napos megkönnyebbülést.

Pedig a legtöbb prosti is olyan mint a szilikon szexbaba feküdnek mint egy deszka de mégis valami plusz igyis van .



Amúgy szerintem azért gondolkodunk máshogy mert sok férfi el van durvulva nincs szükségünk mélyebb erzesekre talán nem is voltunk szerelmesek soha sem .

Nem minden ember érez ugyan úgy.


Anno Én is kerestem hosszútávút azért mert gyereket akartam de most hogymar van csak dug.i akarok .több gyerek nem kell akor meg minek komoly kapcsolat??

2022. dec. 30. 13:59
 19/86 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked komoly kapcsolat, oké. De akkor hagyd békén azokat a nőket, akik komoly kapcsolatot szeretnének. Fogadd el, hogy a nők nagyrésze máshogy működik. Nekünk szeretet, megbecsülés és biztonság kell. Már leírták, de leírom még egyszer, mi nem úgy izgunk fel, mint ti. Sokkal de sokkal jobb érzelmekkel a szex. Egyébként kalandra is olyan férfi kell nekünk, aki azért tisztel. Kérdező, ilyen gondolkodással, ami neked van, ne csodálkozz, hogy egy nőnek sem kellesz még kalandra sem. Ösztönlény vagy, aki csak lyuknak nézi a nőket. Gratulálok.
2023. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 A kérdező kommentje:

Jó az tény hogy szeretkezni nem tudok.

Csak baszn.i és ezt exeim mondták.

Volt aki évekig élvezte a szex ilyen formályat.vaginas orgazmusai voltak velem de aztán ő is azt mondta hogy a szex nem minden.


Új párjával van. rá szoktam kérdezni milyen a szex azt mondja vele is jó mert ő nyalja meg ujjaza is új párjával orális kalandok is vannak és inkább csiklos orgazmus .

Meg romantika .


Velem meg ez a vad kemény szex kocsiban erdőben mindenhol ahol csak lehetett.


Persze azt is tegyük hozzá velem meg éretlen fiatal volt persze hogy ennyi elég volt .

Később megmar kevés volt ez.

2023. jan. 3. 11:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!