Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért kell a szexnel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kell a szexnel több? Miért várják el hogy szerese őket a partner ez olyan fontos ?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka az a nő aki kizárólag szexet keres és ezt ingyen teszi és nem pénzért.

Akár hány nőre rairok a tarskereso csopiban mind komoly rendes kapcsit akar .én meg csak laza kötetlen találkozgatast.

De az a fura sok pasi van így mint én szextarskereso csopiban kb 100 pasija jut 1 nő.

Nekünk ferfiaknak szextalik kellenek csak a nok igényelnek többet.



2022. dec. 29. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 A kérdező kommentje:

Nem ösztön lény vagyok csak tudom már azt amit sok férfi társam hogy igazából full nincs szükségünk a nőkre csak a szex miatt.


Engem valahogy mindig csak lehúztak érzelmileg anyagilag mindenhogy a nők.

Elvettek az időm és a figyelmem stb

És mindezt csak azért hagyjuk hogy legyen az a bizonyos dolog ...

2023. jan. 3. 22:37
 32/86 A kérdező kommentje:

Jó nem vagyok nogyulolo nekem is van lányom. csak azt mondom hogy a nők alapvető feladata a gyerekszules és a család ellátása.


Fölösleges erős embert játszaniuk mikor nem lehetnek azok.

Igyis úgyis mindig szükségetek van egy védelmező férfira apara tesóra férjre szeretőre stb


De mi férfiak meg boldogulnank egyedül is

2023. jan. 3. 22:53
 33/86 anonim ***** válasza:
83%
Ezt érdekes olvasnom 2 diplomás 1 gyerekes anyaként úgy hogy 12 éve karatézom..Te mint védelmező pasi...
2023. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
70%

Maradjunk annyiban, hogy régen valóban kellett, de ma már nem kell ez mindenkinek.

Viszont cserébe egyre több férfinak kéne...

2023. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
100%

"Jó nem vagyok nogyulolo nekem is van lányom. csak azt mondom hogy a nők alapvető feladata a gyerekszules és a család ellátása." Nekem aztán ne mondja meg senki mi a feladatom. És ha a nő nem akar gyereket? Lehet 100 éve még meg lehetett mondani a nőnek mit csináljon, de ma már nem. Ti férfiak is el tudjátok látni magatokat, nem kell ehhez nő.

"Fölösleges erős embert játszaniuk mikor nem lehetnek azok.


Igyis úgyis mindig szükségetek van egy védelmező férfira apara tesóra férjre szeretőre stb" Igen, erős férfire lehet szükségünk, nem olyan gyenge primitív ösztönlényekre mint te és társaid. Másrészt mi az, hogy mi nők nem lehetünk erős emberek? Sok egyedüláló anya, nő bizonyítja, hogy már pedig azok vagyunk. Nem mindenkinek jut erős férfi.

2023. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 A kérdező kommentje:

35 az egyedülálló anya erős jellem valóban de ne feledjük hogy azt csinálja amire született.


Ha még ez mellet dolgozni is tud minden tisztelet az övé.



Én csak azt mondom egy átlag nőnek mi jobban kellunk mint fordítva.

Sokkal több egyedülálló férfi van mint nő.

2023. jan. 4. 00:57
 37/86 anonim ***** válasza:
100%

Tejóisten, milyen sors vár a te lányodra...

18 éves korában kirakod, hogy menjél lányom szüljél, erre születtél, tarsd el a családod, és ne várj el senkitől szeretet?!

2023. jan. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy egyedülálló nő vagyok..
2023. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 A kérdező kommentje:

37# vegulis van igazság amit mondasz jó szeretném hogy boldog legyen de a fő cél hogy családja legyen.kicsit félek tőle hogy őt is megirinti majd ez a beteg kultúra amiben élünk.


Azt mondják a most született lányok 1/3 1/4 ének mar nem lesz 1 gyereke se mert manapság az áldozat hozatalra egyre kevesebb nő képes.



Persze mi férfiak is puhulunk sok olyan férfi van aki igazából nem férfi mert nem tud magáért kialni vagy fájdalom turese ugyan olyan mint a kislányoknak.

2023. jan. 4. 10:47
 40/86 anonim ***** válasza:
54%

Képzeld én sem szeretnék majd gyereket szülni! Akkor most kapom majd az elítélést tőled? Tudod mekkora testi/lelki változással jár egy szülés?

Ja csak megsúgom neked, hogy nem mindenki jó szülőnek! Azért (is) van ennyi hülye, beteg gyerek, mert a szülő elcseszi a nevelést. Borzalmas anyák, apák vannak, akiknek nem kellett volna gyereke(ke)t vállalni.

2023. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!