Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért kell a szexnel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kell a szexnel több? Miért várják el hogy szerese őket a partner ez olyan fontos ?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka az a nő aki kizárólag szexet keres és ezt ingyen teszi és nem pénzért.

Akár hány nőre rairok a tarskereso csopiban mind komoly rendes kapcsit akar .én meg csak laza kötetlen találkozgatast.

De az a fura sok pasi van így mint én szextarskereso csopiban kb 100 pasija jut 1 nő.

Nekünk ferfiaknak szextalik kellenek csak a nok igényelnek többet.



2022. dec. 29. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami normálisabb célt az életben az ivás helyett.
2023. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem megy.sosem találtam a helyem beilleszkedesi problémák stb .sosem találtam értelmet az életben.


Azért is akartam gyereket hogy ez változón vegulis célt azt megadta. de boldogságot csak néha néha.

Es ötletem sincs hogy hogyan lennék boldog hosszútávon.


Lehet szemelyisegzavarom van az egyik típus. Azt olvastam ebben az esetben jelentősen rövidebb lesz az élettartam ongyilkosagok alkoholizmus és drogproblemak miatt.

(Encsak iszom meg elvagyok hizva drogozik meg nemszoktam )


Enis úgy számolok hogy 40 éves leszek merre felno a gyerkőc 18 lesz akkor addig kell élni 5 év pihi remélem

45 évesen már jöhet a vég. csak ne szenvedjek és ne legyek rokkant vagy ilyesmi .

2023. febr. 21. 20:23
 73/86 anonim ***** válasza:
100%
Neked szakemberre van szükséged.
2023. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:

73# de nem mehetek.mert azzal csak nekem lenne rosszabb .segiteni meg úgyse tudna.

Lesz ami lesz én már lemondtam a hosszútávú boldogságról.

Eleldegelek ameg van feladatom. számomra nincs semmi remény de pont ez adja azt a pluszt hogy ha nekem már mindegy.akor segítem a lányom gyűjtök neki pénzt és megadok mindent amit tudok én nem számítok.

2023. márc. 12. 00:16
 75/86 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak keress egy szakembert, ne te döntsd el, hogy nem tud segíteni.
2023. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa hát ilyen hozzáállással ne is menj szakemberhez. Csak annak lehet segíteni akik akarják is. Komolyan így mit vársz, hogy lesz változás? Másnak sikerül, de ők akarták.
2023. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 A kérdező kommentje:

76# az a baj legbelül sivatag vagyok nem nagyon érzek érzelmeket.vagy ha igen akor is sokkal gyengébben mint az átlag.

Ez miatt nem igazán tudok működokepes kapcsolatokat létrehozni. Barátaim se voltak soha nem csak csajok, fiú haverok se.


1 csajom volt a gyerek anyja 27 év alatt a többi csak szex volt es öt is fizikai kínszenvedés volt elviselni .de a gyerek miatt képes voltam .

Kollegaim se tudom elviselni inkább megcsinalok mindent egyedül csak csinalhassam úgy ahogy én akarom.

Egyedül jó vagyok csoportban katasztrófa.


Nekem az a sorsom hogy egyedül éljek valami kunyhoban és ott is haljak meg.en ezt már elfogadtam de jó lenne ha legalább lenne valami értelme az életnek ha már boldog nem lehet az ember.

2023. márc. 12. 14:17
 78/86 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezért kellene pszichológushoz menned, hogy erre kidolgozzatok módszereket.

Ez a munkája. Ha te nem vagy csoportember, akkor nem fog csoportba küldeni - viszont fog mutatni pár módszert, hogyan boldogulj az életben.

2023. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ezt már így eldöntötted és nem akarsz változtatni minek jöttél ide sajnaltatni magad?



Menjél szépen orvoshoz nálad nehezebb esettel is volt már dolguk.

2023. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 A kérdező kommentje:
Jó de egy dolog itt anonim módon elmondani a dolgaim .megint mas egy full idegen embernek elmeselni életem történhetett szemtől szemben
2023. márc. 12. 19:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!