Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,ha prostihoz mentek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,ha prostihoz mentek teljesen meztelenre vetkőztök? Nem vagytok előtte szégyenlősek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Senki előtt se vagyok az, nincs okom rá.
2022. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában a fürdés után nem öltözök fel az actionhöz :)


Ha hozzám jön a prosti, akkor zokni, atléta, ing, ilyesmi néha marad rajtam.

2022. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Aki szégyenlős ne akarjon nőzni, szégyen...
2022. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szégyenlős vagyok az eslő 1-2 alkalom nagyon durva volt nekem de azért megkaptam amiért fizettem mára jó pér alkalom van jó pér nőnél és teljesen el mult,a fura az hogy más helyzetekben meló stb még mindig feszült vagyok főleg nőkkel szemben.
2022. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Dugni megyek, mit szégyeljek? :D
2022. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Én szégyenlős vagyok nafyon ezért csaj pulóverben meg kabátban dugok csak ovszerrel nehogy megláthassa
2022. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!