Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet buta kérdés, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet buta kérdés, de a pénisz ki egyenesedik a hüvelyben?

Figyelt kérdés

Nekem balra görbül, elég nagymértékben. Mármint furcsa mert látványosnak nem látványos a görbület, minimálisan látszik… De ha balról teszem mellé a vonalzót, akkor 15.5 cm, ha jobbról akkor 16.8.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy amikor beteszem a hüvelybe, akkor ez valamennyire kiegyenesedik és így hosszabb lesz vagy nem?



2023. jan. 1. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%

Hűbammeg….

Tényleg ennyire visszafejlődött a pasik agya?

Nincs is annál jobb és épületesebb elfoglaltság, mint vonalzóval méregetni, meg vízszintezni a farkatokat.

Kiábrándító ez az oldal.

2023. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2023. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Noren1989 ***** válasza:
19%
Maradjunk az egyszerű válasznál: nem egyenesedik ki, kivéve, ha puhapecsű vagy.
2023. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Minimálisan kiegyenesedik igen, de messze nem teljesen.


#1.


Engem az off válaszok sokkal jobban idegesítenek mint ezek a kérdések… Ha nem tetszik, akkor rajta kattints tovább. De ha már írsz valamit és ha mindenképpen offolni is szeretnél, akkor emellett vedd már a fáradságot hogy a kérdésre is válaszolsz!

2023. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Nem lesz baj nyugi, nem egy vascső a hüvely se, a péniszed nyilván picit egyenesedik, de a hüvely is "elnyeli" azt a kis hajlást,semmi szükség geometria órákat tartani :D
2023. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem, persze ha jó kemény. A hüvely hozzá idomul valamelyest. Nekem is balra görbül. Én arra gondoltam, hogy lehet, hogy a sok jobbkézzel való rejszolástól? Én tényleg rendszeresen, akár napi többször is lefejtem a kígyómérget.
2023. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Hans Pötterman ***** válasza:
34%

#6

Én is erre tudok gondolni,nekem is enyhe balkanyar van benne, és szintén jobb kezes vagyok :D na és persze 9-10 magányos év :D

2023. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Meglátszik még nem jártál punciba sosem ha jártál volna tudnád hogy a hüvely az puha rugalmas,miért egyenesìtené ki a farkadat??
2023. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%
#1-es kikérem magamnak hogy minden pasi agya visszafejlődött :P Én mondjuk sosem mértem meg , minek is?mikor nem volt panasz rá sosem ;)
2023. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a #9-es agya nem fejlődött vissza. Gyorsan írjatok rá csajok ő egy kivétel!!! Aki nem ír rá az búza.
2023. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!